Chorzów - portal miejski mojChorzow.pl

Wiadomości z Chorzowa

Stadion Śląski to najlepszy obiekt sportowy w Polsce!

  • Dodano: 2019-03-15 08:00, aktualizacja: 2019-03-15 08:16

Na XV Gali Sportu i Biznesu, Stadion Śląski otrzymał nagrodę Biznesu Sportowego DEMES za 2018 rok w kategorii Obiekt Sportowy. W finale pokonał PGE Narodowy w Warszawie i Arenę Gliwice!

Nagrody Biznesu Sportowego DEMES zostały uznane za najbardziej prestiżowe wyróżnienia w dziedzinie marketingu sportowego w Polsce. Statuetki przyznaje się w 14 kategoriach. „Kocioł Czarownic” został uznany najlepszym obiektem sportowym w Polsce, pokonując PGE Narodowy w Warszawie i Arenę Gliwice. Nagrodę podczas XV Gali Sportu i Biznesu w Centrum Olimpijskim w Warszawie odebrali prezes Stadionu Śląskiego, Krzysztof Klimosz i marszałek Województwa Śląskiego, Jakub Chełstowski. 

Stadion Śląski Chorzów: najlepszy w kategorii Obiekt Sportowy

Stadion Śląski został doceniony przez najlepszych marketingowców w Polsce. Cieszymy się bardzo, że nasz obiekt mógł w końcu zaistnieć w tym gronie. Udowodniliśmy, że w województwie śląskim możemy robić wspaniałe imprezy na najlepszym obiekcie sportowym” – powiedział Krzysztof Klimosz, prezes spółki Stadion Śląski.

Kryteriami, jakimi kierowała się komisja konkursowa w ocenie nominowanych w kategorii Obiekt Sportowy są wielofunkcyjność obiektu, atrakcyjność organizowanych wydarzeń, bezpieczeństwo uczestników i efektywne zarządzanie obiektem.

Stadion Śląski w Chorzowie: imprezy w 2018 roku

Przypominamy, że w ubiegłym roku na Śląskim odbyło się wiele imprez sportowych, m.in. mecze piłkarskie Polska-Portugalia i Polska-Włochy, Tauron Speedway Euro Championship, Memoriał Kamili Skolimowskiej, Rajd Sląska, Memoriał Janusza Kusocińskiego, a wydarzenia muzyczne na wyremontowanym stadionie zainaugurowało Guns n’Roses. Tu odbyła się także Sylwestrowa Moc Przebojów we współpracy z Telewizją Polsat.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.