Wiadomości z Chorzowa

Świąteczna paczka od policjantów dla dzieci

  • Dodano: 2021-12-24 06:15, aktualizacja: 2021-12-24 06:28

Komendant Miejski Policji w Chorzowie mł. insp. dr Grzegorz Matuszek, wspólnie z mundurowymi z chorzowskiego komisariatu oraz strażnikami miejskimi, wręczyli dzieciom z Ośrodka Wsparcia Rodziny specjalnie przygotowaną paczkę świąteczną.

Upominek został przekazany na ręce zastępcy dyrektora. Pomysłodawcą akcji jest Kierownik Rewiru Dzielnicowych w Komisariacie I Policji w Chorzowie.

Po raz kolejny policjanci oraz pracownicy cywilni z chorzowskiej komendy i komisariatu I, a w tym roku również strażnicy miejscy, przygotowali paczki dla dzieci z Ośrodka Wsparcia Rodziny w Chorzowie. Od kilku lat w okresie przedświątecznym policjanci przygotowują prezenty, które trafiają do dzieci z chorzowskich domów dziecka. Inicjatorem akcji jest Kierownik Rewiru Dzielnicowych w Komisariacie I w Chorzowie aspirant sztabowy Adam Kościelny. Pomysł spotkał się z wielkim entuzjazmem wśród policjantów i zbiórka kontynuowana jest co roku. Tym razem wśród zgromadzonych podarków znalazł się głównie sprzęt sportowy. Paczki zostały przekazane na ręce Pani Dyrektor Ośrodka Wsparcia Rodziny.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również