Wiadomości z Chorzowa

Sylwester 2022/2023 w województwie śląskim. Gdzie odbędą się miejskie imprezy?

  • Dodano: 2022-12-20 11:00

Koniec roku zbliża się dużymi krokami. Część mieszkańców śląskich miast każdego roku świętowała nadejście Nowego Roku podczas miejskich imprez sylwestrowych. Czy w tym roku też tak będzie?

Miejskie imprezy sylwestrowe w śląskich miastach

Możliwości na zabawę w sylwestrową noc jest bardzo wiele. Niektórzy spędzają ją w rodzinnym gronie, inni na domówkach, koncertach lub wynajętych salach, a część osób woli uczestniczyć w miejskich imprezach sylwestrowych. Niestety przez pandemię wiele imprez zostało w ostatnich latach odwołanych, a teraz, kiedy wydawałoby się, że nic nie stoi na przeszkodzie, by imprezy znów się odbywały... miasta szukają oszczędności. Powodem są oczywiście wciąż rosnące ceny. 

Sprawdziliśmy, w jakich miastach odbędą się miejskie imprezy z okazji Sylwestra 2022/2023 i nie mamy dobrej wiadomości dla miłośników hucznego świętowania nadejścia Nowego Roku. W tym roku większość śląskich miast zrezygnowała z organizowania imprez sylwestrowych. Wstęp na nie zwykle był darmowy, a imprezy te cieszyły się dużym zainteresowaniem zarówno mieszkańców miasta, w którym się odbywały, jak i miast ościennych. W tym roku jedyna impreza sylwestrowa na Śląsku odbędzie się w Chorzowie. Niestety, poza dużą imprezą w Parku Śląskim, do wyboru pozostają jedynie komercyjne propozycje.

Sylwester marzeń w Parku Śląskim

Jedyna duża miejska impreza sylwestrowa w województwie śląskim odbędzie się w Chorzowie i będzie to organizowana przez Park Śląski i stację Polsat Sylwestrowa Moc Przebojów. Wydarzenie będzie transmitowane w telewizji na żywo. Na Polach Marsowych w Parku Śląskim organizatorzy spodziewają się nawet 40 tysięcy uczestników, a przed telewizorami 4 milionów widzów.

Impreza rozpocznie się 31 grudnia o godzinie 20:00. Na scenie zobaczymy takich wykonawców jak: Lemon, Michał Wiśniewski, Doda, Bajm, Lady Pank, Big Cyc, Cleo, Dawid Kwiatkowski, Ralph Kaminski, Grzegorz Hyży, Ania Dąbrowska, Enej, Feel i Bryska. Wstęp na wydarzenie będzie darmowy.

Komentarze (1)    dodaj »

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również