Wiadomości z Chorzowa

Szczepionki Pfizer bez zapisów w Chorzowie! Gdzie i kiedy?

  • Dodano: 2021-07-09 10:00, aktualizacja: 2021-07-09 13:19

Poprzednie edycje szczepień bez zapisów cieszyły się sporym zainteresowaniem, dlatego Zespół Szpitali Miejskich w Chorzowie zdecydował się na powtórzenie akcji. Już dzisiaj, 9 lipca, w godzinach od 15:00 do 17:00 będzie można zaszczepić się przeciwko COVID-19 w Pawilonie nr 5 przy ul. Strzelców Bytomskich.


Chorzów: Preparaty firmy Pfizer dostępne "od ręki"

Cała procedura będzie bardzo prosta i nie wymaga wcześniejszego rezerwowania terminu. Wystarczy zabrać dowód osobisty, przyjść do punktu i wypełnić krótką ankietę. Wszystko odbywać będzie się w najwyższym reżimie sanitarnym. Zaszczepić się będzie mógł każdy, kto przejdzie pozytywnie kwalifikację lekarską.

- Wróciłeś z wakacji i chcesz się zaszczepić? Nie pasowały Ci żadne wcześniejsze terminy zaszczepienia? Przechodziłeś COVID i nie mogłeś się zaszczepić do tej pory? Przyjdź na kolejny dzień wolnych szczepień w naszym szpitalu! Piątek, 9 lipca, 15:00-17:00 Pawilon nr 5 przy ul. Strzelców Bytomskich - czytamy na stronie Zespołu Szpitali Miejskich w Chorzowie. 

To już kolejna taka akcja ZSM w Chorzowie. Wcześniej dzień szczepień bez zapisów zorganizowano 18 czerwca i 5 lipca.


Ponad 45 tys. mieszkańców Chorzowa w pełni zaszczepionych

Łącznie w Chorzowie wykonano 100 205 szczepień, z czego w pełni zaszczepionych zostało ponad 45 tys. mieszkańców naszego miasta. Ogólnie w całej Polsce podano ponad 31 mln dawek szczepionki. W pełni zaszczepionych zostało 14,7 mln. Polaków.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również