Wiadomości z Chorzowa

Szczepionki Pfizer bez zapisów w Chorzowie! Gdzie i kiedy?

  • Dodano: 2021-07-09 10:00, aktualizacja: 2021-07-09 13:19

Poprzednie edycje szczepień bez zapisów cieszyły się sporym zainteresowaniem, dlatego Zespół Szpitali Miejskich w Chorzowie zdecydował się na powtórzenie akcji. Już dzisiaj, 9 lipca, w godzinach od 15:00 do 17:00 będzie można zaszczepić się przeciwko COVID-19 w Pawilonie nr 5 przy ul. Strzelców Bytomskich.


Chorzów: Preparaty firmy Pfizer dostępne "od ręki"

Cała procedura będzie bardzo prosta i nie wymaga wcześniejszego rezerwowania terminu. Wystarczy zabrać dowód osobisty, przyjść do punktu i wypełnić krótką ankietę. Wszystko odbywać będzie się w najwyższym reżimie sanitarnym. Zaszczepić się będzie mógł każdy, kto przejdzie pozytywnie kwalifikację lekarską.

- Wróciłeś z wakacji i chcesz się zaszczepić? Nie pasowały Ci żadne wcześniejsze terminy zaszczepienia? Przechodziłeś COVID i nie mogłeś się zaszczepić do tej pory? Przyjdź na kolejny dzień wolnych szczepień w naszym szpitalu! Piątek, 9 lipca, 15:00-17:00 Pawilon nr 5 przy ul. Strzelców Bytomskich - czytamy na stronie Zespołu Szpitali Miejskich w Chorzowie. 

To już kolejna taka akcja ZSM w Chorzowie. Wcześniej dzień szczepień bez zapisów zorganizowano 18 czerwca i 5 lipca.


Ponad 45 tys. mieszkańców Chorzowa w pełni zaszczepionych

Łącznie w Chorzowie wykonano 100 205 szczepień, z czego w pełni zaszczepionych zostało ponad 45 tys. mieszkańców naszego miasta. Ogólnie w całej Polsce podano ponad 31 mln dawek szczepionki. W pełni zaszczepionych zostało 14,7 mln. Polaków.

Zobacz także

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.