Wiadomości z Chorzowa

Taneczny piknik z Larmodziejami

  • Dodano: 2021-08-18 09:30

Już najbliższy  piątek 20 sierpnia o godzinie 19:00 rozpocznie się Taneczny piknik w stylu retro z "Larmodziejami". W każdy piątek tych wakacji w Ogrodowej Strefie Kultury odbywały się przeróżne koncerty oraz wydarzenia, by każdy mógł znaleźć coś dla siebie i miło rozpocząć weekend na powietrzu. Tym razem, powoli kończąc już okres wakacji - chcemy pośpiewać, pobiesiadować a może i potańczyć przy typowo biesiadnych piosenkach wykonywanych przez zespół Larmodzieje. 

Zespół "Larmodzieje" już od wielu lat zabawia widzów na wszelakich piknikach, biesiadach, festynach jak również imprezach gdzie ludzie chcą wspólnie pośpiewać i przypomnieć sobie dawne czasy. Jak sami o sobie mówią, stworzyli zespół: "z tęsknoty za czasami, kiedy wspólnie śpiewało się piosenki, które łączyły, a nie dzieliły kolejne pokolenia, kiedy wspólny śpiew był nieodłącznym elementem każdego rodzinnego spotkania ".

Jak na każdy piknik przystało - warto ze sobą zabrać kocyk, koszyk z rozmaitościami i pobawić się w naszym ogrodzie w gronie swoich przyjaciół - do czego serdecznie zachęcamy.

Taneczny piknik z Larmodziejami

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również