Wiadomości z Chorzowa

Targi medycyny naturalnej "Bliżej zdrowia, bliżej natury" w weekend na Stadionie Śląskim

  • Dodano: 2021-08-25 14:15, aktualizacja: 2021-08-26 07:44

Już 28 i 29 sierpnia na Stadionie Śląskim odbędą targi medycyny naturalnej „Bliżej zdrowia, bliżej natury”. W harmonogramie targów znani wystawcy i szanowani prelegenci.

W trakcie cieszących się dużą popularnością targów, które odbędą się w tym roku w Centrum Konferencyjno-Biznesowym Stadionu Śląskiego będzie można skorzystać ze stoisk ponad stu uznanych w naturoterapii wystawców, którzy przedstawia wiele produktów dla zdrowia i urody.

To jednak nie wszystko. Organizatorzy zaprosili wielu znanych i cenionych prelegentów, w których wykładach i warsztatach będzie można uczestniczyć. Targi „Bliżej zdrowia, bliżej natury” odbędą się po raz 51.

Targi „Bliżej zdrowia, bliżej natury” na Stadionie Śląskim

Gościem specjalnym targów będzie Bilguun Ariunbaatar, który opowie o radzeniu sobie z depresją. Na temat chorób wirusowych, szczególnie pocovidowych opowie uznana prof. Walentyna Nikołajewna Burkowa.

Wiele osób czeka również na wykład dra Huberta Czerniaka na temat naturalnego leczenia chorób sercowo-naczyniowych. Prezes Instytutu Zielarstwa i Terapii Naturalnych Joanna Nestorowicz-Kiegiel opowie o tym, jak działały niegdyś szeptunki i zielichy, czyli ludowe specjalistki medycyny naturalnej.

Bilet wstępu to koszt 20 złotych (ulgowy 15 złotych), a dwudniowy karnet kosztuje 30 złotych. Bilet rodzinny dla maksymalnie 4 osób to 50 złotych. Pełny harmonogram targów jest dostępny m.in. na Facebooku wydarzenia.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.