Wiadomości z Chorzowa

Trwa "Tydzień wakacyjno-teatralnej podróży po chorzowskich podwórzach"

  • Dodano: 2019-08-09 08:15, aktualizacja: 2019-08-09 08:25

Trwa "Tydzień wakacyjno-teatralnej podróży po chorzowskich podwórzach".

Policjanci z chorzowskiej komendy zaangażowali się w tegoroczną edycję przedsięwzięcia, wspólnie z chorzowskim magistratem, strażą miejską i teatrem edukacyjnym "Gabi art". Spartakiady są doskonałą okazją dla mundurowych, aby z najmłodszymi mieszkańcami miasta porozmawiać o bezpieczeństwie.

Policjanci z chorzowskiej komendy potrafią znakomicie wykorzystać każdą okazję w czasie spotkań z dziećmi, aby porozmawiać o bezpieczeństwie i unikaniu zagrożeń. Mundurowi włączyli się także do trwającego w Chorzowie cyklu imprez dedykowanych najmłodszym mieszkańcom miasta pod nazwą „Tydzień wakacyjno – teatralnej podróży po chorzowskich podwórzach”.

Od 5 do 9 sierpnia na chorzowskich ORLIK-ach odbywają się mini spartakiady

Dzieci, pod czujnym okiem organizatorów, mogą spróbować swoich sił w różnych konkurencjach. Sportowe zawody poprzedza interaktywne przedstawienie teatralne "Kramik z wierszami". Spotkania są okazją dla stróżów prawa z chorzowskiego zespołu profilaktyki, aby porozmawiać z maluchami o bezpieczeństwie nad wodą i nie tylko, każdy mógł pobawić się w małego detektywa i własnoręcznie wykonać odciski dłoni. Następnie swoją wiedzę najmłodsi mogli sprawdzić w specjalnie zaaranżowanym miasteczku ruchu drogowego, który prowadzi straż miejska.  Całość akcji doskonale wpisuje się w program „Kręci mnie bezpieczeństwo... w wakacje” - wspólnie zadbajmy o bezpieczny letni wypoczynek.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.