Wiadomości z Chorzowa

Ukradli przewody elektryczne. Trzech młodych mężczyzn usłyszało zarzuty

  • Dodano: 2020-06-12 06:30, aktualizacja: 2020-06-12 06:42

Kierownik Ogniwa Patrolowego chorzowskiej komendy zatrzymał trzech młodych mężczyzn, którzy ukradli przewody elektryczne. Młodzieńcy usłyszeli już zarzuty. Teraz o ich losie zadecyduje sąd, za to przestępstwo grozi im nawet 5 letni pobyt w więzieniu.

Kierownik Ogniwa Patrolowego Komendy Miejskiej Policji w Chorzowie wspólnie z policjantem z prewencji wykonując obowiązki służbowe, usłyszał komunikat dyżurnego, dotyczący kradzieży przewodów elektrycznych z terenu jednej z hurtowni mieszczącej się na terenie Chorzowa. Mundurowi niezwłocznie udali się we wskazane miejsce, gdzie w trakcie rozmowy ze świadkiem zdarzenia zauważyli na sąsiedniej posesji młodego mężczyznę, który próbuje podnieść zwój kabla, jednakże spostrzegłszy policjantów, zaczął uciekać. Szybko jednak musiał zdać sobie sprawę, że szanse na ucieczkę są niewielkie, gdyż chwile później wspólnie z kompanami w kajdankach na rękach siedział na tylnej kanapie radiowozu. Złodziejami zajęli się śledczy z chorzowskiej dwójki. 20-latkowie usłyszeli już zarzuty. Teraz o ich losie zadecyduje sąd, za to przestępstwo grozi im nawet 5-letni pobyt w więzieniu. Policjanci odzyskali całość skradzionego mienia, które powróciło już do właściciela.

Komentarze (1)    dodaj »

  • kucharz

    podłaczyc ich pod te kable 220 V , jak wytrzymaja 10 min to sa wolni, jak nie to mają pecha , bedzie przyklad dla innych by nie kradli

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również