Wiadomości z Chorzowa

Upał dzieciakom niestraszny. Za nami piknik na Śląskim

  • Dodano: 2018-08-05 16:00, aktualizacja: 2018-10-05 09:40

Rodzinna Talentiada, towarzyski mecz piłkarski adwokaci kontra samorządowcy i koncert zespołu ARMIA – takie atrakcje zapewnili organizatorzy Śląskiego na Śląskim Fest.

Mimo lejącego się z nieba żaru dzieciaki opanowały wczoraj całkowicie Stadion Śląski. Zabawom i grom zręcznościowym nie było końca. Wszystko to za sprawą pikniku rodzinnego, który przez całą sobotę odbywał się na Stadionie Śląskim. Ideą przewodnią imprezy była międzypokoleniowa integracja i dobra zabawa. Stąd pomysł na organizację Rodzinnej Talentiady, w której udział wzięły nie tylko dzieci, ale także ich rodzice. Chętni mogli pokazać swoją zręczność m.in. na urządzeniu do do treningu bramkarskiego, czy w konkurencjach podbijania piłki i strzelaniu do celu, a także w grze 3 na 3.

Na zewnątrz Stadionu Śląskiego było równie ciekawie. Maluchy szalały na dmuchanych zamkach, a cierpiący z powodu potężnego upału mogli schłodzić się w specjalnie stworzonych strefach z kurtynami wodnymi lub szukać cienia w ogródkach piwnych.Dzieciaki chętnie grały także w FIFę na konsolach lub uwalniały niespożytą energię w grze w badmintona.

Około 17:00 swoje umiejętności piłkarskie zaprezentowali prawnicy i samorządowcy. Towarzyski mecz bez straty bramki wygrała Izba Adwokacka wynikiem 3:0. Wolontariusze Uniwersytetu Śląskiego i pracownicy Okręgowej Izby Adwokackiej w ramach działań charytwtynych przeprowadzili zbiórkę na rzecz zwierząt w schroniskach w województwie śląskim.

Wieczorem na Śląskim zagrała ARMIA, którą supportowała grupa FYL GUT.

Galeria zdjęć

następne zdjęcia »

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.