Wiadomości z Chorzowa

VIII. Bieg z sercem WOŚP w Parku Śląskim! Wylicytuj unikatową podróż po Parku!

  • Dodano: 2023-01-25 06:30, aktualizacja: 2023-01-25 06:40

Już 29 stycznia w Parku Śląskim odbędzie się Bieg z sercem WOŚP! Masz okazję wesprzeć Orkiestrę i wylicytować unikatową podróż po Parku Śląskim z przewodnikiem. Wygrana grupa 5 osób przeżyje niezapomniane chwile i pozna tajemnice Zielonych Płuc Śląska. 

Na liście uczestników jest już 1000 zapisanych osób

Wpisowe to koszt 40 zł, a całość zebranej kwoty wesprze WOŚP! Ponadto oryganizatorzy przekazali na licytacje cenne niespodzianki. Park Śląski dołożył coś od sobie na rzecz prowadzonych licytacji WOŚP. To bilet na indywidualną wycieczkę z przewodnikiem po całym Parku Śląskim! 

Park Śląski jest idealnym miejscem na tego typu wydarzenie. Każdego dnia przybywają tu setki biegaczy, którzy chętnie korzystają z kilometrowych tras - podkreśla Paweł Bilangowski, prezes Parku Śląskiego. - WOŚP to wyjątkowe wydarzenie, które jednoczy wszystkich Polaków - dodał. 

LICYTUJ TUTAJ

Przedstawiciele zarządu województwa śląskiego także przekazali na licytację atrakcyjne przedmioty. Członek zarządu województwa Krzysztof Klimosz złożył na ręce Alicji Pochmarze z chorzowskiego oddziału WOŚP piłkę, którą rozegrano pierwszy po przebudowie Stadionu Śląskiego mecz reprezentacji Polski z Portugalią. Z kolei wicemarszałek województwa Łukasz Czopik wraz z radną Sejmiku Aliną Nowak wręczyli podwójne zaproszenie na tegoroczny koncert Andrea Bocelliego, które również trafi na licytację. 

Cieszę się niezmiernie, że po pandemii WOŚP powraca do Parku Śląskiego. Jako prezes Stadionu Śląskiego zrobiłem 4 biegi z Orkiestrą - powiedział Krzysztof Klimosz. - Najważniejszy jest współny cel, czyli zbiórka datków na rzecz najbardziej potrzebujących - dodał. 

Przypomnijmy, że Bieg z sercem WOŚP w Parku Śląskim startuje 29 stycznia o godz. 11. Do tej pory na liście znalazło się już 1000 osób, które wyraziły chęć wzięcia udziału w tej wyjątkowej imprezie biegowej. Trasa mierzy 7 km. 

W tym przypadku nie liczy się rywalizacja, tylko szczytny cel i dobra zabawa - przekonuje Alicja Pochmara z chorzowskiego oddziału WOŚP. - Każdy może przebiec dowolny dystans, przejść go spacerem lub z kijkami w dłoniach. 

LINK DO ZAPISÓW https://zapisy.sts-timing.pl/884/

LINK DO WYDARZENIA https://www.facebook.com/events/679262177015276/  

Organizatorami wydarzenia jest WOŚP, Miasto Chorzów i Park Śląski. 

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również