Wiadomości z Chorzowa

Wielkie sukcesy solistów studia BANDA Rabanda! Młodzi wokaliści podbijają Europę!

  • Dodano: 2022-07-07 11:45

Większość dzieciaków w wakacje oddaje się zabawie i odpoczynkowi, jednak nie wychowankowie Studia Artystycznego BANDA Rabanda! Filip i Aurelia wyśpiewali sobie zwycięstwo Grand Prix na dwóch festiwalach – w Gruzji oraz Hiszpanii!

Wielki głos w małym ciele

Kolejne sukcesy młodych wokalistów ze Studia Artystycznego Banda Rabanda! Dobrą passę rozpoczął Filip Robak, który na samym początku wakacji wziął udział w Międzynarodowym Festiwalu Super Star 2022 w Batumi, w Gruzji. Chłopak zachwycił jury i wyśpiewał sobie Grand Prix! Przy okazji młody wokalista miał okazję spędzić trochę czasu za granicą i zobaczyć czarujące miejsca.

Kolejny sukces już po kilku dniach!

Nie minęło kilka dni, a studio BANDA Rabanda mogło pochwalić się kolejnym sukcesem. Tym razem Aurelia Radecka, znana z programów „The Voice” oraz „Szansa na Sukces”, zdobyła Grand Prix podczas Summer Talent League 2022, odbywającym się w Lloret de Mar w słonecznej Hiszpanii. 

- Najpierw Gruzja, teraz Hiszpania! Aż strach pomyśleć, co przyniesie jutro! Kolejny festiwal, kolejny kraj i kolejny sukces! Czy mamy u siebie największe perełki wokalne? Czy pękamy z dumy widząc jakie sukcesy odnoszą w tak młodym wieku? Czy płaczemy razem z nimi ze szczęścia, gdy odbierają kolejne nagrody na arenie międzynarodowej? Taaaaak. 3 x TAK!  - czytamy w poście opublikowanym na mediach społecznościowych przez studio BANDA Rabanda.

Młodym wokalistom życzymy kolejnych sukcesów!

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również