Wiadomości z Chorzowa

Włamywacz zatrzymany. W mieszkaniu miał narkotyki i przedmioty przypominające broń

  • Dodano: 2019-11-29 08:30, aktualizacja: 2019-11-29 08:43

Kryminalni z chorzowskiej dwójki namierzyli i zatrzymali 26-letniego mieszkańca Chorzowa, który włamywał się do sklepów.

Jak się okazało, nie były to jedyne przestępstwa, które miał na swoim koncie. W trakcie przeszukania mieszkania i innych pomieszczeń policjanci znaleźli przedmioty przypominające broń oraz narkotyki.W ostatnim czasie na terenie Chorzowa doszło do kilku włamań do placówek handlowych

Sprawą zajęli się kryminalni z chorzowskiej dwójki. Dzięki wnikliwej analizie zgromadzonego materiału dowodowego, w tym zapisów z monitoringów, mundurowi wytypowali i zatrzymali sprawcę tych przestępstw. Wkrótce okazało się, że był to dopiero początek problemów mężczyzny. W trakcie przeszukania mieszkania i innych pomieszczeń użytkowanych przez włamywacza śledczy znaleźli ponad 430 porcji metaamfetaminy, marihuanę oraz przedmioty przypominające broń. 26-latek usłyszał 7 zarzutów, ale sprawa ma charakter rozwojowy i niewykluczone są kolejne zarzuty. Decyzją prokuratora mężczyzna został objęty policyjnym dozorem. Teraz o jego losie zadecyduje sąd, grozi mu nawet 10 lat więzienia.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.