Wiadomości z Chorzowa

Wodny Plac Zabaw w Chorzowie już działa! Otwarto go z okazji Dnia Dziecka

 • Dodano: 2021-06-01 14:00, aktualizacja: 2021-06-01 16:12

Wodny Plac Zabaw w Chorzowie oficjalnie otwarty! Inauguracja jego działalności miała miejsce 1 czerwca, czyli w Dniu Dziecka.


Przypomnijmy, że wodna atrakcja powstała na skwerze przy ulicy Floriańskiej. Jest to pierwszy wodny plac zabaw w Chorzowie. Inwestycja kosztowała 2 miliony złotych, a jej realizacja rozpoczęła się w połowie ubiegłego roku. 

- Z tej okazji jutro spotykamy się o godzinie 11.00 na nowo powstałym placu wodnym przy ulicy Floriańskiej. Oczywiście w tak wyjątkowym dniu na najmłodszych będzie czekało wiele atrakcji m. in.: zabawy z chustą i bramkami, zmagania sportowe, twister, modelowanie balonów, malowanie tatuaży i wiele, wiele innych – zapowiadał imprezę prezydent Chorzowa Andrzej Kotala.

Tak też się stało. Zobaczcie jak świętowano Dzień Dziecka w Chorzowie!

Komentarze (7)    dodaj »

 • Chorzowianin

  Super.

 • Misiek

  Wy chyba ludzie nie umiecie czytać ze zrozumieniem, niestety. Ja umiem i dlatego popieram Mama! Dzień dziecka miał być dla wszystkich dzieci a nie dla jednej klasy i mamusiek pieluch ! I wcale nie chodzi o watę cukrową

 • Beata

  Jest 500plus i szkoda było Pani 5 zł na wate dla dziecka... Nie komentuje ...

 • Mama

  Szkoda że nikt nie pomyślał o dzieciach szkolnych. Byłam z córką zaraz po jej lekcjach, około 13 /14 tej i była tylko woda na placu i wata cukrowa za 5 zł. Żadnych zabaw i imprezy. Pogoda też nie zachęca do kąpieli, tak więc obejrzałyśmy wodę na placu i wróciłyśmy do domu, zawiedzione.....

 • ;)

  Straszne, straszne. Należało zaproponować wyjście całej klasy na otwarcie. Chodź dokładnie nie wiem o co chodzi, czy o darmowe cukierki? skoro woda popołudniu była, a za pogodę co najwyżej odpowiadać może Kret, Stout lub Gardias.

 • Misiek

  Ty pewnie byłaś, jako samotna matka, która ma w d.... naukę swoich pociech i tylko przesiaduje tam z piwem cały dzień

 • oj Misiu Misiu

  W dzień dziecka w szkole nie ma zajęć edukacyjnych, jest zabawa, bo jest dzień dziecka. Jaśniej?

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również