Wiadomości z Chorzowa

Zaginął 15-letni Igor Jopek z Chorzowa. Policja prosi o pomoc!

  • Dodano: 2024-05-24 12:00

15-letni mieszkaniec Chorzowa wyszedł z domu w środę wieczorem i do tej pory nie nawiązał kontaktu z najbliższymi. Policja prosi o przekazywanie informacji, które mogą przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu nastolatka.

Policja poszukuje zaginionego chorzowianina

Trwają poszukiwania zaginionego mieszkańca Chorzowa – Igora Jopka. Nastolatek opuścił miejsce swojego zamieszkania w środę 22 maja około godziny 18:45 i do tej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną. W dniu zaginięcia chłopak ubrany był w czarne spodnie dresowe, czarną koszulkę z krótkim rękawem, szarą bluzę oraz czarne sportowe obuwie z białą podeszwą. Dodatkowo zaginiony miał przy sobie czarno-zielony plecak, a także okulary korekcyjne z granatowymi oprawkami.

Rysopis zaginionego:

  • wzrost: 175 cm
  • budowa ciała: atletyczna
  • włosy: ciemny blond, krótkie
  • dodatkowe informacje: wiek z wyglądu 15-18 lat

Policja prosi o pomoc w ustaleniu miejsca pobytu nastolatka wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje na jego temat. Informacje można przekazać osobiście w najbliższej jednostce policji, telefonicznie pod numerem 47 85 452 66 lub mailowo, wysyłając wiadomość na adres: dyzurny@chorzow.ka.policja.gov.pl

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również