Wiadomości z Chorzowa

Zajęcia plastyczne dla dzieci w filii nr 5 chorzowskiej biblioteki

  • Dodano: 2023-07-25 08:30, aktualizacja: 2023-07-26 14:40

Miejska Biblioteka Publiczna w Chorzowie kontynuuje serię ciekawych i kreatywnych zajęć dla najmłodszych mieszkańców miasta.

Poćwicz Origami w chorzowskiej bibliotece

Tym razem biblioteka zaprasza dzieci do filii nr 5 na wyjątkowe warsztaty plastyczne, które odbędą się już 29 sierpnia o godzinie 13:00.

Podczas tych pełnych kolorów i radości zajęć, maluchy będą miały okazję poznać fascynujący świat Origami. Technika ta, pochodząca z Japonii, pozwoli dzieciom odkryć sztukę składania papieru i tworzenia pięknych, trójwymiarowych kształtów. Zabawa z papierem to nie tylko wspaniała okazja do rozwijania zdolności manualnych, ale także doskonały sposób na rozwijanie kreatywności i precyzji u najmłodszych.

Zajęcia "Poćwiczmy Origami" poprowadzi doświadczony instruktor, który wprowadzi dzieci w tajniki tej sztuki i pokaże im, jak za pomocą prostych złożeń można stworzyć piękne figurki, zwierzątka czy dekoracje. Dzieci będą miały możliwość składania różnorodnych motywów, zaczynając od prostych form i stopniowo przechodząc do bardziej zaawansowanych.

Zajęcia plastyczne dla dzieci w filii nr 5 chorzowskiej biblioteki / fot. MBP

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również