Wiadomości z Chorzowa

Żarciowozy wracają do Parku Śląskiego! W Chorzowie czeka nas kulinarna uczta

  • Dodano: 2025-04-30 10:30

Park Śląski znów zamieni się w kulinarne miasteczko! Żarciowozy wracają z nowym sezonem i pysznym jedzeniem. To idealna okazja na rodzinne wyjście i smakowe odkrycia!

Po zimowej przerwie do Parku Śląskiego powracają uwielbiane przez mieszkańców Żarciowozy! Sezon startuje z pełną energią, smakiem i wyjątkową atmosferą – nie może Cię tam zabraknąć. To nie tylko jedzenie – to kulinarna przygoda i idealny pomysł na rodzinne popołudnie lub wieczór ze znajomymi.

Sezon food trucków w Parku Śląskim rozpoczęty!

Już od czwartku teren przy Hali Wystaw "Kapelusz" w Parku Śląskim ponownie wypełni się aromatami z różnych stron świata. W godzinach od 12:00 do 21:00 a w niedzielę do 20:00 na odwiedzających czekać będą food trucki z jedzeniem, które zadowoli każdego – od miłośników klasycznych burgerów, przez fanów azjatyckich pierożków, aż po entuzjastów słodkich gofrów i orzeźwiających lemoniad.

Atmosfera? Jak zawsze niepowtarzalna. Pozytywna energia i tłumy uśmiechniętych ludzi – to znak rozpoznawczy Żarciowozów w Chorzowie. A jeśli ktoś jeszcze nie próbował tamtejszych dań – teraz ma świetną okazję!

Chorzów pachnie street foodem – przyjdź i poczuj to sam!

Żarciowozy to nie tylko smakowite jedzenie – to wydarzenie, które wpisało się już na stałe w krajobraz Chorzowa i całego regionu. To także okazja do poznania nowych smaków, spędzenia czasu na świeżym powietrzu i złapania wyjątkowych kadrów – nie zapomnij zrobić zdjęcia swojego dania i wrzucić go w komentarzach!


Byłeś już na Żarciowozach? A może dopiero planujesz swoją pierwszą wizytę? Daj znać w komentarzu i sprawdź inne wydarzenia oraz aktualności z Chorzowa na mojchorzow.pl – z nami nic Cię nie ominie!

Żarciowozy wracają do Parku Śląskiego! W Chorzowie czeka kulinarna uczta

Komentarze (3)    dodaj »

  • Hi-ha.

    Inteligentny tytuł ! Czy pani S.Synowiec jest autorką "kulinarnego" newsa? Jezeli - tak, niech poda nazwę uczelni - nauczyciela, by można przekazać tym wybitnym wychowawcom wyrazy szacunku i pogratulować wybitnej "dziennikarki".

  • Ja

    Jeśli czepia się pan/pani nazwy "zarciowozy" to jest to nazwa własna imprezy w parku i autorka artykułu jej nie wymyśliła.

  • Ala

    Przeciętne jedzenie z wątpliwych warunków higienicznych w cenie jedzenia z eleganckiej restauracji - ja podziękuję :)

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również