Wiadomości z Chorzowa

Zawodnicy GB Spartan chcą rywalizować w Pucharze Europy! Potrzeba tylko funduszy

 • Dodano: 2022-01-19 07:45, aktualizacja: 2022-01-19 08:04

Wychowankowie utytułowanego klubu sportowego GB Spartan marzą o wzięciu udziału w zawodach na poziomie międzynarodowym, dokładnie w zbliżającej się rywalizacji o Puchar Europy w Budapeszcie. Niestety wyjazd na zawody takiej rangi wiąże się z kosztami, których zawodnicy i ich rodzice nie są w stanie w pełni pokryć. W tym celu powstała zbiórka, która może umożliwić wychowankom chorzowskiego klubu spełnienie marzeń!

Puchar Europy w zasięgu ręki!

Młodzi zawodnicy klubu GB Spartan Chorzów już niejednokrotnie brali udział w ogólnopolskich zawodach, z których zawsze wracali z medalami i kolejnymi tytułami. Teraz marzą o tym, aby sprawdzić poziom swoich umiejętności na arenie międzynarodowej i być może już niedługo będą mieli ku temu okazję. 12 i 13 marca w Budapeszcie odbywają się zawody o Puchar Europy - Europa Cup for all U16/U18/U21 and Adults, w których młodzi wychowankowie Spartana bardzo chcieliby wziąć udział.

Wysokie koszty

Niestety, każdy wyjazd na zawody takiej rangi wiąże się ze znacznymi kosztami, których zawodnicy Spartana ani ich rodzice nie są w stanie pokryć samodzielnie. Dlatego, aby spełnić marzenia młodych sportowców, utworzono zbiórkę, której celem jest zebranie funduszy na wyjazd wychowanków GB Spartan na zawody Pucharu Europy.

Aby wesprzeć zbiórkę, wystarczy kliknąć w poniższy baner.

GB Spartan to bardzo utytułowany klub sportowy

Zawodnicy GB Spartan mają za sobą bardzo pracowity rok. Jak czytamy w opisie zbiórki:

- Przez cały rok 2021, brali udział w 19 eventach i zdobyli 196 medali wraz ze swoimi kolegami z teamu, którzy jeszcze są za młodzi na wyjazd na tego typu zawody. Są Mistrzami Europy CBJJP , Mistrzami Polski a także Mistrzami Śląska. Przywieźli również medale z prestiżowych zawodów BJJ XVI Pucharu Polski ADCC i wielu innych.


Być może już niedługo do długiej listy sukcesów wychowanków klubu dołączą medale i tytułu zdobyte podczas Pucharu Europy!

Komentarze (4)    dodaj »

 • Tadek

  Niech wam kibole dadzą

 • Edyk

  To jest ten klub kiboli ruchu?? He He ani złotówki nie dam.

 • Tak to oni

  Tak to jest ten klub od afer ruchu chorzów.

 • Maniak Herbaty

  Moja firma zamierza dofinansować.... DOSiR Chorzów. Was nigdy nie będę wspierać!!! Pseudo klub z pyskami kryminalistów z ruchu.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również