Chorzów - portal miejski mojChorzow.pl

Wiadomości z Chorzowa

Zbiórka na Psią Chatę do 15 stycznia!

  • Dodano: 2018-01-09 13:15

Schronisko Psia Chata bierze udział w V edycji ogólnopolskiej zbiórki karmy na rzecz bezdomnych i potrzebujących zwierząt. Cel - 5 tysięcy złotych -  został na razie zrealizowany w 15 procentach.

Zbiórka

"Burek sam nie poprosi o pomoc"  - to hasło trwającej zbiórki m.in. na rzecz chorzowskiego Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt "Psia Chata", prowadzonego przez S.O.S. dla Zwierząt. Inicjatorem akcji jest Fundacja Psi Los, która powstała, aby nieść wszechstronną pomoc zwierzętom bezdomnym i pokrzywdzonym. W zbiórce biorą udział tylko te placówki, które zostały wytypowane przez Fundację. Cel dla chorzowskiego schroniska, które mieści się w Chorzowie Starym, to 5 tysięcy złotych -  został na razie zrealizowany w 15 procentach. - to niecałe  800 złotych. Wystarczy złotówka, aby przysłowiowy Burek otrzymał pełną michę karmy! Darowiznę można przekazać do 15 stycznia tutaj. 

Najnowsze ogłoszenia z Chorzowa Sprawdź

Konkurs

Zbiórka to nie wszystko. Równolegle trwa też głosowanie na placówkę, która otrzyma 300 kilogramów (a może i więcej) wysokiej jakości karmy. Psia Chata znajduje się na dole rankingu, ale wszystko może się jeszcze zmienić! Głos można oddać tutaj.

Fundacja S.O.S. dla zwierząt powstała 30 lipca 2007 roku. Prowadzone od 2012 roku schronisko „Psia Chata” daje dach nad głową psom, kotom, oraz zwierzętom gospodarskim takim jak: konie, kuce, kozy, owce, kaczki, ale również ptaki, gryzonie i zajęczaki - wiele z nich wymaga leczenia. Schronisko utrzymuje się głównie z darowizn i 1%.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.