Wiadomości z Chorzowa

Zbliża się 25. Przebojowa Noc Sylwestrową w Teatrze Rozrywki. Zapisy już ruszyły

  • Dodano: 2021-10-15 17:00

Choć do Sylwestra zostało jeszcze wiele tygodni, czas już pomyśleć o swoich planach na tą wyjątkową noc. W Teatrze Rozrywki ruszyła już rezerwacja biletów na 25. Przebojową Noc Sylwestrową. Wybieracie się?

Tegoroczny koncert sylwestrowy organizowany przez Teatr Rozrywki w Chorzowie będzie jubileuszowy, bowiem muzyczne imprezy odbywają się tu już od 25 lat.

- Ćwierćwiecze? Srebrne wesele? Jubileusz? Tak. Ale każde to określenie brzmi zbyt dostojnie i poważnie. A my zapraszamy Państwa na szaloną feerię dźwięków i barw, na rozkołysaną i rozśpiewaną wspólną zabawę. Dwudziesty piąty koncert sylwestrowy to koncert marzeń, stworzony właśnie przez Państwa – mówią przedstawiciele Teatru Rozrywki.

Program koncertu ułożyli widzowie

Program Przebojowej Nocy Sylwestrowej 2021 wybrali sami widzowie podczas trwającego sześć tygodni plebiscytu. Jego uczestnicy wybrali spośród 240 propozycji najpiękniejsze „Rozrywkowe” przeboje. 

- Czy usłyszymy „Dumkę na dwa serca” Edyty Górniak i Mieczysława Szcześniaka, czy wspólnie zatańczymy „Macarenę”? Wyniki ogłosimy podczas 25. Przebojowej Nocy Sylwestrowej – zapowiadają organizatorzy.

Trzeba też dodać, że ze względu na sytuację epidemiczną produkcja 25. Przebojowej Nocy Sylwestrowej została przeniesiona na 2021 rok.

Koncert odbędzie się wedle scenariusza i w reżyserii Anny Ratajczyk i Łukasza Skrzypeckiego. Kierownictwo muzyczne objął Leszek Sojka, a kierownictwo wokalne – Ewa Zug. Na scenie wystąpi zespół artystyczny Teatru Rozrywki: aktorzy, wokaliści, balet i orkiestra Teatru Rozrywki.

Jak zarezerwować miejsce?

Jak informuje teatr, w tym roku rezerwacje przyjmowane są tylko drogą telefoniczną w Biurze Promocji i Obsługi Widza: tel. (+48) 32 346 19 31 do 33 w godzinach od 8.30 do 16.30. Z kolei rezerwacje na KONCERTY NA BIS przyjmowane są od 12 października w godzinach od 8.30 do 16.30, a sprzedaż rozpoczęto 13 października.

Zbliża się 25. Przebojowa Noc Sylwestrową w Teatrze Rozrywki. Zapisy już ruszyły

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również