Wiadomości z Chorzowa

Zwłoki w Parku Róż. To zaginiony 76-letni chorzowianin!

  • Dodano: 2023-02-13 11:45

Wczoraj w godzinach popołudniowych w chorzowskim Parku Róż ujawniono zwłoki mężczyzny. Jak się okazało, był to zaginiony 76-letni mieszkaniec Chorzowa. Przyczyny śmierci wyjaśni sekcja zwłok.

Tragiczny finał poszukiwań 76-letniego mieszkańca Chorzowa

W niedzielę 12 lutego około godziny 15:50 w Parku Róż w Chorzowie jedna z przechodzących osób natknęła się na niepokojący widok. W znajdującym się tam stawie dostrzeżono ludzką sylwetkę i niezwłocznie zaalarmowano służby. Niestety, poszukiwania zaginionego 76-letniego mieszkańca Chorzowa zakończyły się tragicznie.

– Zgłoszenie było od przechodnia, który zauważył sylwetkę przypominającą człowieka w jednym ze stawów. Na miejsce zostały skierowane służby, w tym straż pożarna, policja i pogotowie ratunkowe. Jak się okazało, to był ten mężczyzna, którego poszukiwaliśmy od ubiegłej soboty – powiedział mł.asp. Karol Kolaczek, zastępca oficera prasowego Komendy Miejskiej Policji w Chorzowie.

76-letni mieszkaniec Chorzowa wyszedł z domu w sobotę 4 lutego około godziny 9:30 z zamiarem udania się do Jeleniej Góry. Niestety, nigdy tam nie dotarł i nie nawiązał kontaktu z rodziną, która zgłosiła jego zaginięcie.

Przyczynę śmierci 76-latka wyjaśni sekcja zwłok.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również