Wiadomości z Chorzowa

Brak pomysłu na czas ze znajomymi? Wypróbujcie strzelnicę!

  • Dodano: 2022-11-04 14:00, aktualizacja: 2022-12-02 12:35

Jeśli chciałbyś fajnie spędzić czas ze znajomymi lub szukasz prezentu, a jego zakup spędza Ci sen z powiek. Nie chcesz kupować sztampowych, tradycyjnych prezentów, a jednocześnie pozostawić wspomnienia pełne adrenaliny 
-  wybierz strzelanie na strzelnicy. To gwarancja świetnej zabawy i niezapomnianych przeżyć. To super czas spędzony z rodziną lub przyjaciółmi.

Komu podarować strzelanie na strzelnicy?

Jest to prezent dedykowany zarówno osobom, które nie miały do tej pory styczności z bronią, jak i dla osób posiadających doświadczenie. To świetny prezent dla lubiących adrenalinę, chcących zasięgnąć nowej wiedzy, korzystając przy tym z wiedzy doświadczonej kadry oraz dla osób chcących nabyć nowe umiejętności strzeleckie. Sprawdzi się dla fanów militariów. Strzelanie na strzelnicy to prezent dedykowany zarówno dla mężczyzn, jak i dla kobiet. Świetna zabawa dla grupy przyjaciół.

Minimalny wiek uczestnika to 8-12 lat także strzelnica sprawdzi się także jako prezent dla dziecka, choć w tym przypadku wymagana jest obecność opiekuna prawnego.

Aby wziąć udział w realizacji, niewymagane są pozwolenia. Według aktualnie obowiązujących przepisów prawa, pozwolenie na broń nie jest wymagane w przypadku używania broni w celach sportowych, szkoleniowych i rekreacyjnych na strzelnicy działającej na podstawie zezwolenia właściwego organu (Ustawa z dnia 21 maja 1999 r. o broni i amunicji Art. 11 pkt. 2).

Strzelnica Chorzów

Kryta strzelnica zlokalizowana jest w parku chorzowskim na terenie Ośrodka Harcerskiego. Zapewnia możliwość realizacji zajęć przez cały rok, niezależnie od aktualnych warunków pogodowych.

Strzelnica jest monitorowana i posiada 11 stanowisk strzeleckich, a także pokój klubowy. Do dyspozycji uczestnika pozostaje ponad 20 różnych rodzajów broni kaliber 5,6 mm w tym między innymi: Beretta 87 Cheetah, Hammerli X-Esse, karabinek Kałasznikov, karabinek FN Scar, karabinek MP5, Walther OSD 22, Winchester Henry, HS 21s, Smith 8 Wesson A22, Bajkał IZ M 35, Margolin MCM, Taurus Euro Champion 22, Olympia, TOZ-18, Arminius HW5, Arminius HW3, Talk-1,Pardini SP, CZ 122, Beresa Thunder 22, Winchester MOD. 1903, CM-2, TOZ-17. 

W trosce o zdrowie Klientów strzelnica jest obiektem dezynfekowanym i ozonowanym.

Jak wygląda realizacja?

Po wcześniejszym umówieniu realizacji na miejsce należy zabrać ze sobą voucher prezentowy Prezentmarzeń. Powinniśmy być ubrani w strój wygodny, niekrępujący naszych ruchów. Realizacja strzelania na strzelnicy rozpoczyna się szkoleniem teoretycznym przeprowadzanym przez doświadczonego Instruktora, który bierze pełną odpowiedzialność za osoby, które chcą korzystać z jego usługZe względu na to, że strzelanie należy do sportów niebezpiecznych, kwestie bezpieczeństwa powinny być priorytetem dla obydwu stron. Szkolenie jest obowiązkowe nawet dla osób, które już korzystały z zajęć na strzelnicy i potrafią strzelać. Lekcja ta ma przygotować to odbycia realizacji w sposób bezpieczny. Nauczy nas, jak trzymać broń, a także tego, czego nie robić mając broń w ręku. To bardzo cenne doświadczenie, z którego dowiemy się, np. że nie kładziemy palca na języku spustowym, jeżeli nie chcemy oddać strzału. Instruktor opowie nam także o różnych rodzajach broni, których będziemy używać. Będzie możliwość dokładnego przyjrzenia się jej, porównania modeli. Ciekawscy mogą porównać różne wielkości łusek z już wystrzelonych naboi. Następnie, zostaniemy poproszeni o założenie słuchawek ochronnych. Dźwięk wystrzału z broni palnej może powodować uszkodzenie bądź utratę słuchu w związku z czym, z myślą o zdrowiu, na czas trwania zajęć uczestnik otrzyma nauszniki ochronne bądź jednorazowe stopery. 

Co zawiera voucher ?

Voucher Strzelanie na strzelnicy - Chorzów obejmuje techniczne zapoznanie z bronią oraz ćwiczenia praktyczne w zakresie prawidłowej postawy strzeleckiej, ładowania, przeładowywania i rozładowywania broni. W czasie zajęć osoba obdarowana odda 50 strzałów z broni kaliber 5,6 mm. Zajęcia trwają około 45 minut. Przeprowadzane są przez doświadczoną i profesjonalną kadrę posiadającą wieloletnie doświadczenie.

Zajęcia strzelania na strzelnicy to nie tylko trening techniki oraz celności. To świetna przygoda pozostawiająca w nas na długo odczucie przyjemnej adrenaliny. To świetny prezent dla niej, dla niego, dla dziecka, jak i dla grupy przyjaciół.

Justyna RomańczykJustyna Romańczyk
Źródło: Art. sponsorowany / Materiał dostarczony przez zleceniodawcę

Komentarze (3)    dodaj »

  • Terry

    Żeby bajek milicyjnych nie było. Nie jestem z konkurencji. Nie mam strzelnicy i mam to głęboko gdzieś. Traktujecie ludzi jak durniów.

  • Gienek Gienek

    Z pewnością przyjdzie wiecej osób jak wyprowadzą się z tego obiektu milicyjne buty. Zróbcie sobie rekonesans jak wygląda obecnie obsługa na strzelnicach.

  • Terry

    Mówi się dzień dobry a nie czego. To nie posterunek nkwd. Niestety mialem kontakt z tym obiektem. Nocując w pobliskim hotelu było to świetne urozmaicenie. Bożeeee. Zmieńcie obsługę.....

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.