Wiadomości z Chorzowa

Okulary przeciwsłoneczne i korekcyjne? Postaw na 2 w 1!

  • Dodano: 2020-02-11 08:45, aktualizacja: 2020-02-11 08:50

Marzą Ci się eleganckie okulary przeciwsłoneczne na lato, ale obawiasz się, że Twoja wada wzroku wyklucza możliwość ich noszenia? Nic bardziej mylnego! Poznaj okulary 2 w 1, które szyte są na miarę Twoich potrzeb.

Eleganckie okulary przeciwsłoneczne

Ci, którzy choć trochę znają się na okularach przeciwsłonecznych dobrze wiedzą, że markowe okulary przeciwsłoneczne to nie to samo co tanie okulary słoneczne nabyte w supermarkecie czy na bazarze. Oprócz dużo solidniejszego wykonania, różnią się one przede wszystkim designem, a także możliwościami dostosowania ich do potrzeb osób z wadą wzroku. Dobrym przykładem są tutaj okulary słoneczne Givenchy – eleganckie okulary francuskiej marki Givenchy założonej w 1952 roku, której wytwory znajdują popularność m.in. wśród takich celebrytów jak Madonna, Julia Roberts czy Elizabeth Taylor. Jeśli chcesz poczuć się jak jedna z tych gwiazd, a jednocześnie nie martwić się o jakość widzenia przy swojej wadzie wzroku, zdecydowanie warto przejrzeć bogatą ofertę okularów słonecznych Givenchy. 

Przeciwsłoneczne okulary korekcyjne

Jeśli zdecydujemy się na zakup markowych okularów przeciwsłonecznych, takich jak okulary słoneczne Givenchy, otrzymujemy możliwość wyboru rodzaju soczewek. Soczewki nie-dioptryczne przeznaczone są dla osób, które zamierzają używać okularów przeciwsłonecznych jedynie jako modnego dodatku do ubioru, ochraniającego oczy przed słońcem, natomiast druga opcja – obiektywy z jednym obiektywem to soczewki dedykowane osobom cierpiącym na jedno z następujących schorzeń:

  • krótkowzroczność,
  • dalekowzroczność (inaczej hipermetropia),
  • cylindryczna wada wzroku (inaczej astygmatyzm),
  • inne wady wzroku.

Przeciwsłoneczne okulary korekcyjne wyposażane są w soczewki posiadające taką samą moc optyczną na całej ich powierzchni. Dzięki temu oprócz skutecznej ochrony oczu przed promieniami słonecznymi, nie musimy martwić się o ostrość widzenia odległych obiektów albo obiektów znajdujących się w pobliżu.

Przeciwsłoneczne okulary korekcyjne można nabyć w salonach optycznych, ale zdecydowanie prostszym i bardziej opłacalnym rozwiązaniem jest ich zakup przez internet. Przykładem sklepu online z bogatą ofertą okularów tego typu jest choćby sklep Duosshop.pl.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.