Wiadomości z Chorzowa

Sklep internetowy dla firmy z Chorzowa od 3000 zł lub zrób samodzielnie

 • Dodano: 2021-06-25 07:00, aktualizacja: 2021-06-24 12:47

Jeśli prowadzisz sklep w Chorzowie warto pomyśleć nad sprzedażą w Internecie. Sprzedając poprzez sklep internetowy możesz dotrzeć do klientów spoza Chorzowa. Zleć wykonanie sklepu twórcom z XZT.PL lub spróbuj zrobić sklep internetowy samodzielnie.

Wybierz domenę i hosting

Zacznij od wyboru nazwy domeny. Domena jest adresem Twojego sklepu, pod którym będzie się wyświetlał w Internecie. Najpopularniejsze domeny są z końcówkami .pl, lecz możesz też wybrać inne np. .com czy .eu.

Mając domenę musisz kupić hosting, czyli miejsce na pliki Twojego sklepu. Ceny za hosting zaczynają się od 35 zł za rok. Z kolei domenę można dostać już od 10 zł w przypadku końcówki .pl.

Wybór silnika sklepu

Następnym etapem jest wybór silnika dla sklepu Twojej firmy. To od oprogramowania zależy, jak będzie Ci się pracować dodają produkty i obsługując zamówienia. Wybór oprogramowania jest ważny także pod kątem doświadczeń klientów.

Sklep internetowy musi być prosty w obsłudze i przejrzysty. Warto poświęcić trochę czasu na wybór odpowiedniego oprogramowania sklepu. Do wyboru masz kilka najpopularniejszych silników sklepu internetowego: WooCommerce, Prestashop czy Magento. Jeżeli zastanawiasz się jaki wybrać, zapraszamy do kontaktu z XZT.PL.

Wybór operatora płatności

Równie ważnym krokiem jest wybór operatora płatności. Standardowo klienci robiąc zakupy w sklepie dostają nr zamówienia i nr konta, na który mają przelać pieniądze. Jest to rozwiązanie, z którego mało kto korzysta. Większość konsumentów oczekuje szybkich płatności internetowych. Dzięki nim będą mogli płacić za zakupy BLIK-iem, szybkim przelewem czy kartą płatniczą.

Wybierając operatora rozważ oprocentowanie i stałe opłaty. Warto, abyś zapoznał się z rankingiem płatności online. To pomoże Ci dokonać właściwego wyboru.
 

Zleć wykonanie sklepu agencji XZT.PL

Jeśli wolisz zlecić utworzenie sklepu internetowego zapraszamy do kontaktu z projektantami z agencji internetowej XZT.PL. Projektujemy sklepy internetowe z różnych branż: butiki, kwiaciarnie online, sklepy z olejami CBD, hurtownie czy sklepy meblowe.

Zaprojektujemy dla Ciebie sklep online dopasowany do profilu Twojej działalności. Szablon graficzny będzie wykonany według wytycznych. Zintegrujemy sklep z social media i innymi dodatkami, które sobie zażyczysz. Może to być integracja z Allegro, Ceneo, programem do fakturowania czy newsletterem. Sklep może zostać zaopatrzony w dodatkowe funkcjonalności, takie jak:

 • live chat,

 • słuchawka do szybkich połączeń dla klientów,

 • Messenger,

 • blog ekspercki.

Nasi programiści szkolą z obsługi sklepu. Będziesz potrafił szybko i dogodnie dodawać produkty a także obsługiwać zamówienia. Jesteśmy otwarci na pomoc w obsłudze sklepu jak i pozycjonowanie strony w Google. Posiadamy na koncie realizacje sklepów z całej Polski. Zaprojektujemy sklep internetowy dla firmy z Chorzowa, Siemianowic Śląskich, Świętochłowic i innych okolicznych miejscowości.

Niektóre sklepy zaprojektowane przez agencję XZT.PL:

 • sklep z olejkami CBD Greenmornings.pl

 • butik dla kobiet Venecjasklep.pl

 • sklep z antykami eRetrodom.pl

 • hurtownia budowlana Japibud.pl

Badania “E-commerce w Polsce 2020” Gemius pokazały, że 73% osób zadeklarowało dokonanie zakupów przez Internet. Zleć już dziś zaprojektowanie sklepu internetowego i zwiększ liczbę klientów Twojej firmy również spoza Chorzowa.

Wypełnij formularz kontaktowy: https://xybryzt.pl/sklepy-internetowe/

Zadzwoń po więcej informacji: Bartosz Młotek, tel. 605 533 655

Komentarze (2)    dodaj »

 • Xyz

  Dlaczego w wiadomościach jest reklama firmy ?!

 • Znajacy sie

  Bo to nie arttkul tylko reklama

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.