Wiadomości z Chorzowa

Szczoteczka soniczna Xiaomi - dlaczego to najlepszy wybór?

  • Dodano: 2021-09-29 09:00

Marka Xiaomi jest znana na całym świecie za sprawą wysokiej jakości urządzeń, do których należą również szczoteczki soniczne. Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się, dlaczego szczoteczki tej marki to najlepszy wybór dla twojej jamy ustnej!

W ostatnich latach marka Xiaomi zyskała dużą popularność w Polsce, głównie za sprawą smartfonów, które podbiły nasz rynek. Nie ma w tym jednak dziwnego – produkty tej firmy są nie tylko wysoko zaawansowane technologicznie, ale i posiadają bardzo przystępne dla klientów ceny. Od pewnego czasu możemy stacjonarnie zakupić urządzenia z logo Xiaomi, gdyż marka zdecydowała się na otwarcie swoich oficjalnych salonów w naszym kraju. W asortymencie znajdziemy nie tylko smartfony, ale także inne urządzenia elektroniczne, do których zaliczają się najnowsze modele szczoteczek sonicznych oraz innych akcesoriów przeznaczonych do pielęgnacji jamy ustnej, pod nazwą Oclean.

Co odróżnia szczoteczki Oclean od pozostałych?

Szczoteczki soniczne produkowane przez markę Xiaomi cechuje przede wszystkim wysoka jakość, porównywalna z tą, którą oferują inne znane i droższe marki. Oclean skupia się na produkowaniu urządzeń wykorzystujących potencjał najnowszych dostępnych technologii, utrzymując przy tym przystępne ceny swoich produktów.

Marka Xiaomi przywiązuje dużą uwagę do jakości materiałów używanych do produkcji wszystkich swoich urządzeń, a także zaawansowanych technologii, ułatwiających nam codzienne funkcjonowanie. Z tego też powodu, szczoteczki produkowane przez tą firmę wyposażone są w najwyższej jakości włosie DuPont, zapewniające skuteczność ale i delikatność. Rękojeść wykonana jest z tworzywa o antypoślizgowym, satynowym wykończeniu, które zapewnia wygodny chwyt i zapobiega ślizganiu się szczoteczki w dłoni podczas mycia zębów.

Urządzenia marki Oclean posiadają również certyfikaty potwierdzające ich bezpieczeństwo. Doceniony został również ich nowatorski design, który przyczynił się do zdobycia wielu nagród w tej kategorii.

Oclean – zaawansowana technologia szczoteczki do zębów

Wygląd szczoteczek tej marki jest imponujący, jednak to co najważniejsze, kryje się w środku. Najnowsze technologie wykorzystywane przy produkcji poszczególnych modeli szczoteczek sprawiają, że ich codzienne użytkowanie staje się niezwykle komfortowe i wyjątkowo proste.

Do najbardziej przydatnych funkcji szczoteczek sonicznych tej marki można zaliczyć sensory oraz żyroskop, odpowiadające za kontrolę siły nacisku szczoteczki na powierzchnię zębów. Jest to bardzo przydatne rozwiązanie, które pozwala zapobiegać uszkodzeniom szkliwa oraz podrażnieniom dziąseł, dlatego też idealnie sprawdzi się w przypadku wyjątkowo wrażliwych użytkowników.

Będąc w temacie nowoczesnych technologii, nie można również nie wspomnieć o dedykowanej aplikacji na smartfony, z którą współpracują szczoteczki tej marki. Z jej pomocą możemy w prosty sposób modyfikować tryb pracy urządzenia, kontrolować poziom naładowania baterii, a także monitorować nasze postępy obserwując statystyki i otrzymywać rekomendacje, jak możemy udoskonalić proces mycia zębów. Inteligentna aplikacja podpowie nam również, którym obszarom w naszej jamie ustnej powinniśmy poświęcić więcej czasu, aby cały proces był wykonany w prawidłowy sposób.

Szczoteczka Oclean – którą wybrać?

Producent ma w swojej ofercie wiele wartych uwagi szczoteczek sonicznych, które różnią się od siebie istotnymi szczegółami. Niezależnie jednak od wariantu, każda szczoteczka soniczna Xiaomi zapewnia maksymalną ilość ruchów wykonywanych w ciągu minuty, wytrzymałą baterię oraz szeroką gamę trybów pracy do wyboru.

Dla każdego fana najnowszych technologii, właściwym wyborem będzie model Oclean X Pro. Szczoteczka ta posiada kolorowy wyświetlacz, który nie tylko pozwoli nam na wygodną zmianę ustawień urządzenia, ale także poinformuje nas o tym, jaki mamy dziś dzień oraz jaka pogoda czeka nas za oknem.

Jeżeli jednak zależy nam na prostym i poręcznym urządzeniu, warto wybrać Oclean Air 2, który wyróżnia mniejszy rozmiar i waga. Jest to dobre rozwiązanie dla dzieci bądź osób starszych, które miewają problem ze stabilnym utrzymaniem szczoteczki do zębów, ale także dla osób często podróżujących. Mimo swoich niewielkich wymiarów szczoteczka jest bardzo wytrzymała – na pełnym naładowaniu działa aż do 30 dni.

Nie zwlekaj! Już dziś sprawdź ofertę na najlepsze szczoteczki soniczne pod adresem: https://oclean.pl.

Komentarze (2)    dodaj »

  • supio

    Szczoteczki oral B super od tej serii IO

  • Marianna

    Ja tam wolę postawić na OralB, zwłaszcza serię iO, jednak jest to sprawdzona marka a ma innowacyjne rozwiązania.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.