Wiadomości z Chorzowa

Włosy doczepiane - ile to kosztuje?

  • Dodano: 2020-04-20 07:15, aktualizacja: 2020-04-20 07:32

Cenę przedłużania włosów warunkuje nie tylko metoda, doświadczenie stylisty i lokalizacja salonu fryzjerskiego, ale również jakość i rodzaj doczepów. Sprawdźmy, jaki jest kosz doczepianych włosów.

Za przedłużanie włosów w salonie fryzjerskim trzeba zapłacić od 1000 aż do kilku tysięcy złotych. Jaka część tej kwoty to koszt samych doczepów?

Ile kosztują włosy doczepiane?

Ceny włosów doczepianych także bywają odmienne. Wpływają na nie przede wszystkim:

  • jakość dopinek - te wykonane z naturalnych włosów są droższe od syntetycznych;
  • metoda przedłużania. Metoda keratynowa wymaga użycia zdecydowanie innych doczepów niż metoda kanapkowa czy na ringi;
  • długość i gramatura. Im włosy dłuższe i grubsze, tym droższe.
  • Poniżej przedstawimy konkretne przykładowe ceny dopinek, dostępnych w sklepie internetowym Besthair, sprzedającym doczepy oraz akcesoria do doczepiania włosów.

Ceny włosów doczepianych - metoda keratynowa

Metoda keratynowa jest najpopularniejszą i najbardziej rozpowszechnioną metodą przedłużania włosów. Przedłużając włosy na keratynę, stylista łączy cieniutkie pasma naturalnych włosów z dopinkami zakończonymi keratynową końcówką. Zabieg odbywa się przy użyciu wysokiej temperatury. Jest więc szczególnie polecany posiadaczkom zdrowych, silnych włosów.

Aby osiągnąć najlepsze efekty przedłużenia, potrzeba zazwyczaj od 100 do 160 pasemek. W przypadku zagęszczenia powinno być to około 80 - 120 pasm. W Besthair - 20 doczepów długości 40cm i wadze 0,4g  kosztuje 26 zł. Koszt grubszych i dłuższych pasm (50cm i 0,8g.), to kwota 44 zł.

Ceny włosów doczepianych - metoda kanapkowa

W przypadku metody na ringi stylista łączy naturalne włosy i doczepy przy pomocy cieniutkich obrączek zwanych ringami. Podczas zabiegu nie używa się wysokiej temperatury ani agresywnych środków chemicznych. Podobnie jak w przypadku metody keratynowej, do przedłużenia należy wykorzystać od 100 do 160 pasemek, do zagęszczenia - od 80 do 120 pasm. Koszt pojedynczego doczepu, potrzebnego do zrobienia zabiegu metodą na mikroringi wynosi od 1,20zł (40 cm długości o wadze o,4g.) do 2,60zł (o długośći - 60 cm i wadze - 0,8 g.).

Ceny włosów doczepianych - metoda kanapkowa

Metoda kanapkowa, znana także jako tace on polega na przytwierdzeniu do linii włosów silikonowej taśmy z doczepami. Podczas zabiegu stylista tworzy strukturę, przypominającą wyglądam właśnie kanapkę. Metoda kanapkowa jest obecnie najdelikatniejszą i najbardziej inwazyjną metodą przedłużania włosów. Chętnie korzystają z niej właścicielki delikatnych, łamliwych i skłonnych do wypadania pasm.

W zależności od rodzaju i struktury naturalnych włosów do przedłużenia używa się z reguły od 10 do 18 kanapek, do zagęszczenia - od 8 do 12. W Besthair koszt pojedynczej kanapki o długości 40cm, wadze 50g wynosi 19zł. Kanapki długości 60cm, grubości 80g kosztują - 32zł.


Źródło: https://besthair.pl/

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.