Wiadomości z Chorzowa

Wynajem lodowiska – zimowa atrakcja w Twoim mieście

  • Dodano: 2021-10-22 10:00

Jazda na łyżwach to doskonały pomysł na spędzenie czasu. Niestety duże natężenie osób na niewielkim obiekcie odbiera przyjemność z tej zimowej aktywności. Samorządy dużych miast i gmin powinny więc zapewnić wystarczającą ilość ślizgawek. Na wynajem lodowiska mogą też pozwolić sobie właściciele galerii handlowych czy początkujący przedsiębiorcy. Dlaczego jest to korzystna opcja?

Wynajem lodowiska czy budowa – wybierz lepszą opcję

Zarówno wynajem, jak i budowa lodowiska mogą być odpowiedzią na lukę w rynku. Oba rozwiązania mają jednak swoje wady. Przede wszystkim trzeba mieć odpowiednie środki i wybrać profesjonalną firmę świadczącą tego typu usługi. Z perspektywy czasu lepszym pomysłem wydaje się budowa ślizgawki – ale tylko w przypadku, gdy mamy dobrą lokalizację i jesteśmy pewni, że w danym miejscu popyt na tę atrakcję jest duży. Niestety niewielu przedsiębiorców może liczyć na gwarancję sukcesu. Dużo rozsądniejszą opcją okazuje się wynajem lodowiska. Nie tylko pochłonie mniej funduszy, ale też pozwoli sprawdzić, czy lodowisko faktycznie będzie cieszyło się zainteresowaniem mieszkańców. Do tego montażem, serwisem i demontażem zajmie się profesjonalna ekipa, więc nie musimy się niczym martwić.

Wynajem lodowiska – na co trzeba zwrócić uwagę?

Mimo iż wynajem lodowiska to stosunkowo proste rozwiązanie, jest kilka kwestii, na które trzeba zwrócić uwagę. Największe znaczenie ma oczywiście lokalizacja. Obiekt nie będzie cieszył się powodzeniem, jeśli mieszkańcy nie będą mieli jak do niego dojechać. Zwróćmy uwagę, że grupą docelową są dzieci i młodzież, dlatego dobrze, gdy w pobliżu lodowiskaznajdują się przystanki komunikacji miejskiej. Na szczęście profesjonalne firmy oferują pomoc również na etapie wyboru lokalizacji, o czym możesz przeczytać tutaj https://www.ras-lodowiska.pl/produkt/wynajem-lodowisk-mobilnych/. Usługodawcy podpowiedzą, o czym trzeba pamiętać przed podjęciem decyzji dotyczącej miejsca obiektu. Zwrócą też uwagę, jak ważna jest obecność przynajmniej dwóch przyłączy – wodnego i energetycznego.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.