Ogłoszenia / Różne - okazje i promocje

dodaj ogłoszenie

Sprzątanie po zalaniu, czyszczenie po wybiciu kanalizacji, odkażanie po fekaliach ozonowanie piwnicy

  • Dodano: 2021-10-20
  • 2639 wyświetleń
  • Cena: 1 zł

Szukasz fachowca lub porady? Od kilkunastu lat skutecznie likwidujemy skutki awarii oraz podtopień w mieszkaniach na terenie całego Śląska, w domach prywatnych oraz budynkach użyteczności publicznej, sprzątamy po zalaniu np. w Chorzów, Bytom, Zabrze, ale nie tylko Śląsk, również województwa ościenne. 

Oferujemy całodobową skuteczną dezynfekcję pomieszczeń, sprzątanie od A do Z perfekcyjnie wyczyścimy podłogę po wybiciu kanalizacji oraz usuwamy skutki zalania, w czasie maksymalnie do 24 godzin od otrzymania zgłoszenia. Zadzwoń do nas i sprawdź sam. Specjalistyczna firma Kastelnik od 2013 r. oferuje kompleksowe sprzątanie, oferując usługi czyszczenia po zalaniu oraz wybiciu kanalizacji wraz z pełną dezynfekcją: sprzątanie po wybiciu kanalizacji i wylaniu fekaliów; sprzątanie po zalaniu i podtopieniu; czyszczenie mieszkania po wybiciu kanalizacji; czyszczenie mieszkania po zalaniu i pożarze; czyszczenie suchym lodem po zalaniach; osuszanie mieszkania po zalaniu; sprzatanie fekaliów po zalaniu; czyszczenie fekaliów po zalaniu; ozonowanie pomieszczeń po zalaniach i fekaliach;

_Sprzątanie po zmarłych Chorzów wraz dezynfekcją skażonych powierzchni; - Usuwanie podłóg i utylizacja mebli; - Usuwanie zapachu po zalaniu; - Usuwanie szkód po zalaniu; - Usuwanie skutków zalania i powodzi; - Utylizacja przedmiotów po zalaniu; - Dezynfekcja pomieszczeń po zalaniu; - Dezynfekcja mieszkań po zalaniu i wybiciu kanalizacji. Osuszamy mieszkania i domy po podtopieniach, zalaniach i awariach wodno-kanalizacyjnych przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Masz awarię lub zalanie? Nasze telefony czynne są całodobowo - zadzwoń! Przeprowadzamy dezynfekcje, ozonowanie, zamgławianie zalanych sklepów, urzędów miejskich, banków, teatrów oraz innych miejsc publicznych a także hal przemysłowych i zakładów produkcyjnych o dużych powierzchniach. Czyszczenie posadzek w przyziemiach po zalaniach, oczyszczanie po zalaniu po obfitych de[...]h i zatkaniu kanalizacji. My zawsze szybko i bezpiecznie neutralizujemy nieprzyjemne zapachy w pomieszczeniach oraz zwalczamy wirusy i bakterie za pomocą ozonu O3. Skutecznie przeprowadzamy ozonowanie i dezynfekcje pomieszczeń po zalaniach już od wielu lat. Posiadamy referencje od wielu partnerów handlowych. Czyścimy piwnice po zalaniach wraz z pełną dezynfekcją, sprzątamy zakłady przemysłowe po pożarach, likwidujemy skutki wypadków w zakładach produkcyjnych, w tym oferujemy dezynfekcję śladów krwi oraz utylizację przedmiotów skażonych biologicznie. Stosujemy stuprocentowo bezpieczne środki, które nie są toksyczne dla człowieka i środowiska. Są one zgodne z normami i wymogami PN i EU, więc są nieszkodliwe nawet dla alergików. Nasze usługi świadczymy na terenie całego kraju. Chorzów, Bytom, Zarze, Gliwice, Katowice, Bielsko-Biała, Opole, Rybnik, Racibórz, Wodzisław Śląski, Jastrzębie Zdrój, Chrzanów, Jaworzno, Tychy, Świętochłowice, Siemianowice Śląskie - całe woj. Śląskie, gwarancja realizacji w 24h. 

Zapraszamy do skorzystania z darmowej wyceny.

Nasze telefony czynne są całodobowo! Zadzwoń!

+48 735 960 510 lub +48 660 577 511

Kontakt

Formularz kontaktowy

 

Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą wypełnij formularz.

Chcę otrzymać kopię formularza na podany adres e-mail.

Chcę otrzymywać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Redakcja portalu nie odpowiada za treść wiadomości formularza.
* pola obowiązkowe.