Katalog firm

dodaj firmę

PROFIAUTO Chorzów

Logo PROFIAUTO Chorzów

Adres i telefon

ul. Niedźwiedziniec 10
41-500 Chorzów
Godziny otwarcia: 0:00 - 24:00
otwarte
  • Poniedziałek: 0:00 - 24:00
  • Wtorek: 0:00 - 24:00
  • Środa: 0:00 - 24:00
  • Czwartek: 0:00 - 24:00
  • Piątek: 0:00 - 24:00
  • Sobota: 0:00 - 24:00
  • Niedziela: 0:00 - 24:00

Oferta

Pod marką ProfiAuto zrzeszamy profesjonalne sklepy motoryzacyjne i serwisy samochodowe w całej Polsce. W naszej sieci jest już ponad 1000 punktów i nadal dynamicznie się rozwijamy.

Sklepy i hurtownie

Logo ProfiAuto znajdziesz w kilkuset sklepach motoryzacyjnych w całym kraju. Jesteśmy dostawcą części samochodowych renomowanych producentów oraz wyposażenia warsztatowego. Wszystkie części możesz zamówić w sklepach naszych Partnerów – gwarantujemy Ci profesjonalne doradztwo i atrakcyjne ceny.

Sieć warsztatów samochodowych

W naszej sieci partnerskiej ProfiAuto zrzeszamy już niemal tysiąc serwisów samochodowych z całego kraju. Każdy współpracujący z nami serwis cieszy się najlepszą opinią klientów, doskonałym wyposażeniem stanowisk, fachową wiedzą, najlepszymi częściami i dobrymi cenami. Zależy nam na tym, aby każdy klient wyjeżdżał z warsztatu zadowolony. Mapę wszystkich naszych serwisów samochodowych znajdziesz na stronie profiauto.pl/serwisy.

PitStop w Twoim mieście

W całej Polsce organizujemy cykliczne, darmowe przeglądy samochodów. Podczas imprezy możesz za darmo oddać swój samochód w ręce specjalistów, którzy sprawdzą jego stan techniczny, ustawienie świateł, stan akumulatora, wycieraczek, ogumienia itp. Skorzystaj z okazji, zobacz najbliższe PitStopy w kalendarzu wydarzeń.

ProfiAuto Show

Raz do roku następuje nasze wielkie święto: ProfiAuto Show. W czerwcowy weekend spotykamy się w Katowickim MCK i Spodku wszyscy razem: zespół Profiauto, nasi Partnerzy, producenci najlepszych części i najważniejsze: miłośnicy motoryzacji. ProfiAuto Show to największa impreza motoryzacyjna na Śląsku. 140 wystawców prezentuje swoje oferty i nowości, a znani miłośnicy czterech kółek pokazują co potrafią na torach i przeszkodach. Nie brakuje również pięknych hostess i szybkich samochodów. Zobacz jak bawiliśmy się w tym roku i co planujemy w kolejnym na naszej stronie o targach motoryzacyjnych ProfiAuto Show.

ProfiAuto – Składamy się z najlepszych części!

Galeria

Polecenia (1)

Dodaj opinię
  • PROFIAUTO posiada prezentację w katalogu firm portalu miejskiego Chorzowa od 2017 roku. Czy polecasz tą firmę? Dodaj opinię w portalu miejskim.

Redakcja portalu nie odpowiada za prawidłowość danych teleadresowych, treści ofert zamieszczonych w katalogu firm, oraz wiadomości wysyłane poprzez formularz kontaktowy.