45 laptopów do zdalnego nauczania dla chorzowskich szkół

Czas czytania: 1 min.

Do Chorzowa trafiło 45 laptopów, które zostaną przekazane chorzowskim szkołom.

Z powodu prowadzonego obecnie zdalnego nauczania Urząd Miasta wnioskował o dofinansowanie w Centrum Projektów Polska Cyfrowa. Centrum przyznało miastu 100 tysięcy złotych, za które kupiono 45 nowych komputerów. Aby skrócić czas zakupu, Urząd Miasta wyłożył na ten cel pieniądze z budżetu.

W najbliższych dniach laptopy zostaną przekazane szkołom. O tym, kto otrzyma sprzęt decydować będzie dyrekcja szkoły. Po ustaniu pandemii wypożyczony sprzęt wróci do szkół i będzie na wyposażeniu pracowni informatycznych

Sylwia Machowska
Źródło: KMP Chorzów

Komentarze (1) DODAJ

W systemie zdalnej edukacji potrzebna stała jest kontrola uczniów. Nauczuciel sprawdza obecność i wykonanie zadań. Potrzebna jest odpowiedzialna postawa rodziców. A jak rodzina dysfunkcyjna ? Kto w czasie epidemii pracuje z takim środowiskiem?
wanda

Błąd:

Wynik:
Opinia została pomyślnie dodana.
Po przeprowadzeniu weryfikacji, jej treść zostanie udostępniona publicznie.

Trwa wysyłanie komentarza ...

Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść.

* pola obowiązkowe