Zobacz Afrykę Południową na zdjęciach

Czas czytania: 2 min.

Rdzennych mieszkańców Republiki Południowej Afryki, zapierające dech w piersiach afrykańskie krajobrazy oraz niezwykłą florę i faunę, spotykaną tylko w tej części świata, można oglądać na fotografiach w Parkowej Galerii Plenerowej. Ekspozycja jest dostępna od wczoraj na ogrodzeniu Śląskiego Ogrodu Zoologicznego.

 
 
Wystawa "Moje RPA" to 30 fotografii. Ich autorem jest Janek Królak, który od 21 lat pracuje w Ambasadzie Republiki Południowej Afryki w Warszawie. To właśnie placówka dyplomatyczna wspólnie z Parkiem Śląskim przygotowała ekspozycję.
 
Królak swoje zdjęcia prezentował już na wystawie "Cały świat w jednym kraju" w 2007 roku. Oglądano je m.in. w Łodzi i Płocku. Fotografie były też publikowane w prasie branżowej i kolorowyxch magazych: "Poznaj Świat", "Prawo i Gospodarka", "Warsaw Voice", "Polish Business Magazine", "Film Art. & Tourism", "VIP", "ALLINCLUSIVE", "Podróże", "Kalejdoscope".
 
Irena i Ireneusz z Chorzowa, jako jedni z pierwszych mieli okazję podziwiać zuluskich wojowników, bajeczne pałace, kolorowe rośliny. Mówią, że wystawa, to doskonałe urozmaicenie spaceru. – Widzieliśmy coś podobnego w parku w Oliwie. Takie plenerowe ekspozycje są świetnym pomysłem – przyznają.
 
Zdjęcia będzie można oglądać do końca października.

Tagi:

Paweł Wolarek
Źródło: Park Śląski

Dodaj komentarz

Błąd:

Wynik:
Opinia została pomyślnie dodana.
Po przeprowadzeniu weryfikacji, jej treść zostanie udostępniona publicznie.

Trwa wysyłanie komentarza ...

Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść.

* pola obowiązkowe