Policjanci poszukują sprawcy kradzieży

Czas czytania: 1 min.

Publikujemy wizerunek kobiety podejrzewanej o to, że w dniach 24 i 28 marca 2022 roku w drogerii przy ul. Kościuszki, dokonała kradzieży kosmetyków.

Wizerunek podejrzewanej kobiety zarejestrował monitoring

Kryminalni z II komisariatu w Chorzowie prowadzą czynności w sprawie kradzieży artykułów kosmetycznych oraz higienicznych na łączną kwotę 2198,46 zł, do których doszło w dniach 24 i 28 marca 2022 r, w sklepie należącym do jednej z sieci drogerii przy ul. Kościuszki w Chorzowie.

Świadkowie zdarzenia, osoby mogące rozpoznać podejrzewanych lub posiadające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia ich tożsamości, proszone są o kontakt z policjantami II komisariatu w Chorzowie pod nr tel. 47 85 456 10, lub pod adresem e-mail: [email protected]

Wioletta Baborska
Źródło: KMP Chorzów

Komentarze (2) DODAJ

To jak pilnujcie?!!!!!! Obserwować, czekać aż przekroczy linie kas i na glebę, do paki na 3 lata to się odechce kraść. No ale jak można załadować torbę towaru i wyjść to co się dziwicie że kradną, Teraz dajecie zdjęcia i myślicie że ludzie za was robotę zrobią.
ii
Chyba SPRAWCZYNI ???
babcia

Błąd:

Wynik:
Opinia została pomyślnie dodana.
Po przeprowadzeniu weryfikacji, jej treść zostanie udostępniona publicznie.

Trwa wysyłanie komentarza ...

Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść.

* pola obowiązkowe