Wiadomości z Chorzowa

300 tysięcy dla Ruchu na promocję w internecie

 • Dodano: 2020-05-06 06:30, aktualizacja: 2020-05-06 06:42

Do Ruchu Chorzów trafią kolejne pieniądze z Urzędu Miasta.

Tym razem klub może liczyć na 300 tysięcy złotych za promocję miasta w internecie. Do zadań "Niebieskich" będzie należała promocja Chorzowa na portalach społecznościowych, oficjalnej stronie klubu i w aplikacji mobilnej. Do tego logotyp miasta pojawi się w materiałach telewizji klubowej. Wybrane informacje dot. funkcjonowania miasta pojawią się też w klubowym newsletterze.

Jestem przekonany, że będzie to z korzyścią dla miasta. Klub bardzo prężnie działa w internecie, a jego akcje medialne, chociażby związane z aplikacją na smartfony, cieszą się sporym zainteresowaniem - mówi Andrzej Kotala, Prezydent Chorzowa.


Początkowo Urząd Miasta zamierzał rozpisać przetarg na promocję miasta poprzez sport obejmujący przede wszystkim promowanie Chorzowa na obiektach sportowych czy koszulkach zawodników. Pandemia koronawirusa i zawieszenie wszystkich rozgrywek sportowych spowodowały, że zadanie ograniczono do promocji w internecie. Miasto wciąż ma zabezpieczoną resztę pieniędzy, którą miało zamiar wydać na promocję w ramach rozgrywek sportowych.  Jeśli rozgrywki zostaną wznowione Urząd Miasta zdecyduje o rozpisaniu przetargu na dalszą promocję miasta już podczas meczów i wydarzeń rzeczywistych.

Komentarze (6)    dodaj komentarz »

 • Ginter

  Na kilometr czuć że tu chodzi o wyprowadzanie naszych pieniędzy, złodziejskie praktyki ludzi zarządzających mieniem w mieście czy na szczeblu państwa widać jak na dłoni. Zastanawiam się czy kiedyś nastąpi kres poblażania tym złodziejom, gdzie jest granica? 300.000......ludzie co oni za to zrobią? Posadzą dwie Panie przy kompie na kilka godzin dziennie 3 tys brutto a resztę kasy rozdysponują między siebie i resztą zamieszanych w ten przekręt. Bydlaki

 • Stara baba

  W trudnym czasie epidemii roztropne wydatkowanie społeczych pieniędzy (Ratusz nie ma innych) jest ważne. Zakup testów genetycznych na obecność koronawirusa jest pierwszą potrzebą. Ja się na piłce nożnej nie znam, ale trochę znam się na gospodarce groszem. Ten finansuje klub, wyznanie itp. kto korzysta, uczestniczy, ten sie opodatkowuje i tyle. Są inne sposoby na promowanie miasta i prawie bezkosztowe.

 • NIE

  radni PO przegłosują objęcie kolejnych akcji przez miasto za miejskie pożyczki? Czy podatnicy dalej będą finansować ten biznes?

 • Wiwa

  Jest "kupa" takich spraw pilniejszych niż promocja w necie ale kibol może komuś naklupać a uczciwie płacący podatki w Chorzowie nikomu krzywdy nie zrobi!

 • Jolo

  Na tych złodziejskich nieroboli to jest a na kibel na amulungu od 10 lat nie można się doczekać. Mamy [...] w tych mediach społecznościowych czy przed urzędem miasta? Tylko czy doniosę?

 • Wanda

  Twój problem da się rozwiązać praktykując zmianę diety na taką z większą ilością błonnika i solidne , poranne wypróżnienie. Zgłoś temat w Budżecie Obywatelskim.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.