Chorzów - portal miejski mojChorzow.pl

Wiadomości z Chorzowa

70 - latek z Chorzowa zatrzymany za posiadanie znacznych ilości narkotyków

  • Dodano: 2019-06-18 08:15, aktualizacja: 2019-06-18 08:26

Policjanci z wydziału kryminalnego znaleźli w samochodzie i mieszkaniu 70-letniego chorzowianina amfetaminę, z której można było przygotować ponad 8 tysięcy działek dilerskich.

Mężczyzna usłyszał już zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków

Policjanci z wydziału kryminalnego chorzowskiej komendy, zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, namierzyli 70-letniego mieszkańca miasta, który zajmował się handlem substancjami zabronionymi. Kryminalni zatrzymali go, gdy parkował swoje auto pod domem. Mężczyzna zaskoczony wizytą kryminalnych oświadczył, że nic nie wie na temat jakichkolwiek środków odurzających. Przeszukanie szybko jednak pokazało, że mundurowi się nie mylili. Już w jego samochodzie stróże prawa znaleźli narkotyki, a to był dopiero początek problemów chorzowianina. W trakcie przeszukania mieszkania, śledczy znaleźli w lodówce kolejne narkotyki oraz pieniądze. Badanie przeprowadzone przy pomocy specjalistycznych testerów wykazało, że zabezpieczony proszek, to amfetamina.

Teraz o jego losie zadecyduje sąd

W sumie mundurowi przejęli amfetaminę, z której można było przygotować ponad 8 tysięcy działek dilerskich. Materiał dowodowy zgromadzony w tej sprawie, pozwolił na przedstawienie chorzowianinowi zarzutów posiadania znacznej ilości środków odurzających. Czynności nadal trwają, a policjanci nie wykluczają przedstawienia 70-latkowi kolejnych zarzutów. Za popełnione przestępstwo podejrzanemu grozi kara do 10 lat więzienia.

Zobacz także

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • Gyr

    Fany dziadzio :)))

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.