Wiadomości z Chorzowa

Alarm smogowy

 • Dodano: 2021-01-19 06:45, aktualizacja: 2021-01-19 09:17

Regionalny Wydział Monitoringu Środowiska informuje o ryzyku wystąpienia przekroczenia poziomu informowania (100 µg/m3) dla pyłu zawieszonego PM10 w powietrzu w dniu 19 stycznia 2021 r.

Prognozowane na dzień 19.01.2021 r. przekroczenie poziomu informowania dla pyłu PM10 obejmuje: Katowice, Sosnowiec, Jaworzno, Bytom, Zabrze, Rudę Śląską, Tychy, Dąbrowę Górniczą, Chorzów, Mysłowice, Świętochłowice, Siemianowice Śląskie, Piekary Śląskie, Bielsko-Białą, powiaty: będziński, pszczyński, bieruńsko-lędziński, zawierciański, myszkowski, tarnogórski, żywiecki, bielski.

Google NewsSubskrybuj mojChorzow.pl z Google News

Komentarze (4)    dodaj »

 • Ludek

  Czy ktoś wreszcie jest w stanie to zmienić?! Budowa ścieżek rowerowych niczego nie zmienia, panie prezydencie!

 • Tomeczek_S

  Podstawą tego typu działań jest konsekwencja. Ostatnio była kontrola okolic ,,amelungu,, ilość wypisanych mandatów 0. Kontroli Chorzów Stary, Batory czy Cwajki nie było wcale. Straż Miejska robi telewizyjne pokazówki w TVP pokazując drony i różne cuda. Tylko że ta sama Straż Miejska nie reaguje na zgłoszenia. Jak ma w Chorzowie być dobrze kiedy to społeczeństwo nie potrafi napisać podstawowego pisma do urzędu. Zaś w swoim gronie co drugi w opowieściach ma brata lub kuzyna na wysokim stanowisku w UM.

 • Yo

  Skoro palą węglem mandat się nie należy. Jedynym sensownym rozwiązaniem jest podłączenie wszystkich budynków pod PEC i zakazanie palenisk.

 • Fifi

  Ot to jest to!!! U mnie same dyrektory!!! Ino nikt niedzdzwoni po policja.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również