Wiadomości z Chorzowa

Andrzejkowa potańcówka w Chorzowie – Na Winklu zaprasza na wieczór pełen muzyki

  • Dodano: 2025-11-18 07:00, aktualizacja: 2025-11-18 07:16

Restauracja Na Winklu w Chorzowie zaprasza 25 listopada na andrzejkową potańcówkę z DJ-em i koncertem Izabeli Fojcik. Wstęp wolny, obowiązują rezerwacje.

Andrzejkowa zabawa w sercu Chorzowa

Restauracja Na Winklu przy ul. Wolności 1 w Chorzowie przygotowała wyjątkową propozycję na andrzejkowy wieczór. Już 25 listopada lokal wypełni się muzyką, tańcem i dobrą energią. To świetna okazja, by spędzić wieczór w swobodnej atmosferze i poczuć klimat prawdziwej potańcówki.

Co czeka uczestników wydarzenia?

Organizatorzy zadbali o wyjątkowy program muzyczny. Zagra DJ Szejk, który przygotował specjalny zestaw andrzejkowych rytmów, idealnych do tańca. Wieczór uświetni także koncert Izabeli Fojcik, prezentującej największe światowe przeboje – od klasyków po nowoczesne hity.

Szczegóły wydarzenia i rezerwacje

Potańcówka odbędzie się w godzinach 18:00–23:00. Wstęp jest wolny, jednak ze względu na ograniczoną liczbę miejsc obowiązuje rezerwacja telefoniczna pod numerem: 604 180 199. Organizatorzy zachęcają do zapisów, bo chorzowskie wydarzenia muzyczne przyciągają wielu mieszkańców.

Chorzów tańczy tej jesieni

To doskonała okazja, by wieczór w Chorzowie spędzić w rytmie dobrej muzyki i w gronie znajomych. Warto wykorzystać ten andrzejkowy czas na zabawę i spotkania w przyjaznej atmosferze.

Jak podoba Wam się ta propozycja? Dajcie znać w komentarzach i koniecznie sprawdźcie inne artykuły o wydarzeniach w Chorzowie na mojChorzow.pl!

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również