Wiadomości z Chorzowa

Artyści Teatru Rozrywki w Chorzowie wystąpili w nowym programie TVP Kultura

  • Dodano: 2021-04-06 11:30

Artyści  Teatru Rozrywki w Chorzowie wystąpili w nowym programie TVP Kultura, w którym widzowie poznają historię tańca i różnorodność jego języka. Materiał dostępny jest na VOD TVP.


"Scena taneczna" to nowy cykl TVP Kultura

"Scena taneczna" to nowy cykl TVP Kultura, w którym widzowie poznają historię tańca i różnorodność jego języka. W programie możemy zobaczyć m.in. taniec towarzyski, balet, taniec jazzowy, stepowanie, swing i wiele innych. Choreografie wykonują jedni z najlepszych polskich tancerzy. Całość dopełniają omówienia eksperckie choreografki, Zastępcy Dyrektora Instytutu Muzyki i Tańca Aleksandry Dziurosz i dziennikarki Klaudii Carlos, pełniącej funkcję dziekana Wydziału Tańca na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina.


Artyści Teatru Rozrywki w programie TVP

W niedziele na antenie TVP Kultura wyemitowano odcinek dotyczący musicali, w którym mogliśmy zobaczyć artystów Teatru Rozrywki w Chorzowie. 

- W odcinku "Musical" zatańczymy dla Was fragmenty z musicali: "Zakonnica w przebraniu", "Młody Frankenstein", "Mamma Mia", "Hair" i "Jesus Christ Superstar". W relacjach na Facebooku i Instagramie możecie zobaczyć kulisy nagrań. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w produkcję programu. Materiał dostępny jest na VOD TVP - czytamy na stronie Teatru Rozrywki. 

Komentarze (1)    dodaj »

  • Świadek Historii

    Mamy czasy Hitkerowskie. Za 20 złoty zrobić z siebie pośmiewisko byle mieć co do gara włożyć. Kiedy ,,cyrk niepełnosprawnych,,?? Wówczas brak nogi czy ręki był atrakcją!! Podobnie jak choroby genetyczne. Ale marnie upadliście Polacy. Kilka lat cofnęło was o 100 lat. Już niedługo będziecie sobie kraść jedzenie. Bo nawet tego nie będzie.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również