Wiadomości z Chorzowa

Aurelia z Chorzowa po raz kolejny w The Voice Kids! Dziewczynka opowiada o hejcie

  • Dodano: 2023-03-20 14:30

Aurelia Radecka po raz drugi przeszła etap eliminacji w programie The Voice Kids. Po raz pierwszy zaśpiewała w show TVP w wieku 9 lat. Dziewczynka opowiedziała, jak na jej pierwszy występ w telewizji zareagowali jej ówcześni rówieśnicy z klasy – zdradza, że padła ofiarą przemocy fizycznej.

Chorzowianka głosem podbija telewizyjne show

Aurelia Radecka wystąpiła w 6. edycji show „The Voice Kids”. 14-letnia chorzowianka zaczarowała głosem jurorów wykonując utwór "Save Your Tears" z repertuaru The Weeknd. Sprawiła, że wszyscy jurorzy zapragnęli mieć ją w swojej drużynie. Ostatecznie na swoich mentorów wybrała Tomsona i Barona.

Aurelia ofiarą hejtu

To już 2 występ chorzowianki w popularnym wokalnym programie. Po raz pierwszy w „The Voice Kids” pojawiła się jako 9-latka. Wówczas trafiła do drużyny Dawida Kwiatkowskiego. W wywiadzie, który z młodą gwiazdą przeprowadził ostatnio Tomasz Kammel, Aurelia wyznała, że jej pierwszy występ sprawił, iż musiała zmagać się z hejtem. Doszło nawet do rękoczynów!

- Po "The Voice Kids" to wszystko urosło, bo ludzie zaczęli mi coraz bardziej dopiekać. Nawet robili mi coś cieleśnie. Jeden chłopak złamał mi rękę. To nie było fajne. Stwierdziłam, że będę o tym rozmawiać, nawet piosenkę o tym napiszę. Bo to było naprawdę przykre, że coś takiego miało miejsce – opowiadała Aurelia.

Poniżej możecie obejrzeć jeden z występów Aurelii w wieku 9 lat.

Dziewczynka nie uczęszcza już do tej samej szkoły – teraz uczy się w klasie, gdzie ma wokół siebie wiele życzliwych osób. Marzy, aby uczyć się w liceum o profilu teatralnym i spełniać swoje pasje.

Trzymamy kciuki za dalsze sukcesy muzyczne utalentowanej chorzowianki

Google NewsSubskrybuj mojChorzow.pl z Google News

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również