Wiadomości z Chorzowa

Aurelia z Chorzowa po raz kolejny w The Voice Kids! Dziewczynka opowiada o hejcie

  • Dodano: 2023-03-20 14:30

Aurelia Radecka po raz drugi przeszła etap eliminacji w programie The Voice Kids. Po raz pierwszy zaśpiewała w show TVP w wieku 9 lat. Dziewczynka opowiedziała, jak na jej pierwszy występ w telewizji zareagowali jej ówcześni rówieśnicy z klasy – zdradza, że padła ofiarą przemocy fizycznej.

Chorzowianka głosem podbija telewizyjne show

Aurelia Radecka wystąpiła w 6. edycji show „The Voice Kids”. 14-letnia chorzowianka zaczarowała głosem jurorów wykonując utwór "Save Your Tears" z repertuaru The Weeknd. Sprawiła, że wszyscy jurorzy zapragnęli mieć ją w swojej drużynie. Ostatecznie na swoich mentorów wybrała Tomsona i Barona.

Aurelia ofiarą hejtu

To już 2 występ chorzowianki w popularnym wokalnym programie. Po raz pierwszy w „The Voice Kids” pojawiła się jako 9-latka. Wówczas trafiła do drużyny Dawida Kwiatkowskiego. W wywiadzie, który z młodą gwiazdą przeprowadził ostatnio Tomasz Kammel, Aurelia wyznała, że jej pierwszy występ sprawił, iż musiała zmagać się z hejtem. Doszło nawet do rękoczynów!

- Po "The Voice Kids" to wszystko urosło, bo ludzie zaczęli mi coraz bardziej dopiekać. Nawet robili mi coś cieleśnie. Jeden chłopak złamał mi rękę. To nie było fajne. Stwierdziłam, że będę o tym rozmawiać, nawet piosenkę o tym napiszę. Bo to było naprawdę przykre, że coś takiego miało miejsce – opowiadała Aurelia.

Poniżej możecie obejrzeć jeden z występów Aurelii w wieku 9 lat.

Dziewczynka nie uczęszcza już do tej samej szkoły – teraz uczy się w klasie, gdzie ma wokół siebie wiele życzliwych osób. Marzy, aby uczyć się w liceum o profilu teatralnym i spełniać swoje pasje.

Trzymamy kciuki za dalsze sukcesy muzyczne utalentowanej chorzowianki

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również