Chorzów - portal miejski mojChorzow.pl

Wiadomości z Chorzowa

Bezpieczni na drodze

  • Dodano: 2018-06-08 07:45, aktualizacja: 2018-06-08 07:53

Symulacja zatrzymania oraz pokaz ratownictwa drogowego to tylko niektóre z atrakcji jakie czekały wczoraj na uczestników warsztatów "Bezpieczni na drodze".

Warsztaty po raz kolejny w ramach kampanii „Z młodym kierowcą w drodze po doświadczenie” zorganizował Wydział Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Chorzowie oraz Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Chorzowie.
Jak być bezpiecznym na drodze? - Policjanci z Wydział Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Chorzowie, wspólnie z przedstawicielami Szkoły Policji w Katowicach, Straży Miejskiej, Straży Pożarnej, podjęli próbę odpowiedzi na to, jak i inne pytania związane z bezpieczeństwem na drodze.

Spotkanie "Bezpieczni na drodze", przeprowadzone w ramach kampanii profilaktycznej „ Z młodym kierowcą w drodze po doświadczenie” to możliwość przedstawienia stanowiska młodzieży w zakresie bezpieczeństwa w ruchu drogowym, wyrażenia swoich poglądów, jak również pomysłów mogących mieć wpływ na zwiększenie poczucia bezpieczeństwa na drogach. Warsztaty były doskonałą okazją umożliwiającą skonfrontowanie poziomu świadomości i odpowiedzialności nie tylko młodych kierowców. W trakcie nich każdy uczestnik mógł zobaczyć symulację zatrzymania oraz pokaz umiejętności ratownictwa drogowego Państwowej Straży Pożarnej z Chorzowa.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.