Wiadomości z Chorzowa

By uniknąć umieszczenia w placówce wychowawczej ukrył się w szafce kuchennej

  • Dodano: 2021-04-12 08:15, aktualizacja: 2021-04-12 07:53

Kilkanaście minut potrzebowali policjanci ze specjalnej grupy poszukiwawczej Wydziału Prewencji chorzowskiej komendy, aby ustalić i zatrzymać nieletniego, który nie zgłosił się do Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego.

Młody mieszkaniec naszego miasta, aby uniknąć zatrzymania i umieszczenia w placówce wychowawczej ukrył się w szafce kuchennej mieszkania swojej matki.

Nieletni został zatrzymany i przetransportowany do ośrodka wychowawczego

Do zdarzenia doszło w czwartek przy ul. Mielęckiego w Chorzowie. Policjanci ze specjalnej grupy posukiwawczej osób nieletnich udali się do miejsca zamieszkania 16 letniego mieszkańca naszego miasta, który „zapomniał” zgłosić się do Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego, zgodnie z wcześniejszą decyzją sądu rodzinnego. Drzwi mieszkania otworzył konkubent matki poszukiwanego, który powiedział mundurowym, że nieletniego nie ma w domu. Stróże prawa nie dali się jednak zwieść. Usłyszeli dziwne odgłosy dochodzące z małej szafki kuchennej. Gdy tylko zajrzeli do środka zauważyli dość nietypowe wyposażenie kuchni... Poszukiwany 16 latek ukrył się wewnątrz szafki licząc, że nie zostanie odnaleziony przez policjantów. Został bezzwłocznie zatrzymany i przetransportowany do ośrodka wychowawczego, gdzie będzie mógł skorzystać z programu resocjalizacyjno-wychowawczego.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również