Wiadomości z Chorzowa

Chorzów: Wakaty w Zespole Szpitali Miejskich

 • Dodano: 2019-04-29 08:30, aktualizacja: 2019-04-29 14:12

Braki kadrowe w Zespole Szpitali Miejskich w Chorzowie. Dyrekcja placówki rozpisała konkursy ofert dla lekarzy i personelu medycznego.

Oferty pracy dla lekarzy i pracowników medycznych w Chorzowie

Zespół Szpitali Miejskich dąży do poprawy jakości oferowanych świadczeń medycznych. W placówce istnieją braki kadrowe wśród szpitalnego personelu. Aby zagwarantować komplet pracowników na oddziałach szpitalnych i w opiece ambulatoryjnej wystosowano kilka ofert pracy.

Aktualnie dyrekcja szuka m.in.

 • lekarza specjalistów anestezjologii i intensywnej terapii
 • lekarzy specjalistów neurologii i lekarzy chcących się specjalizować w zakresie neurologii w dowolnym trybie tzn. rezydenckim lub pozarezydenckim
 • lekarzy specjalistów onkologii i hematologii dziecięcej
 • diagnosty laboratoryjnego

Warunki wynagrodzenia do uzgodnienia.

Osoby zainteresowane pracą w Zespole Szpitali Miejskich mogą złożyć dokumenty (CV, list motywacyjny oraz oświadczenie o następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji na stanowisko objęte rekrutacją zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych Dz. U z 2014r, poz. 1182 ze zmianami” ) osobiście w Dziale Kadr i Szkoleń Zespół Szpitali Miejskich w Chorzowie, ul. Strzelców Bytomskich 11 (budynek administracji, pawilon 6).

Można je również przesłać drogą mailową na adres: kadry@ zsm.com.pl. Szczegóły i pytania pod numerem telefonu 32/349 92 15 (Kadry)   

Komentarze (3)    dodaj komentarz »

 • Paulina

  Jak ktoś jest dobry to znajdzie dobrą prace gdzie go sie szanuje, na co zasługuje zreszta. Bez sensu sie meczyc w jednym i tym samym szpitalu gdzie jest rygor, gdzie sprzety ledwo zipią, gdzie nie docenia sie pracownika. Można aplikowac chociazby do medicover. Nie ma przedszkola przy firmie - ok, ale są szkolenia, sa dofinansowania na wyjazdy konferencyjne. No sporo sie dzieje. Jak ktos ma możliwosc - lepiej probowac

 • Babcia

  Co to za tytuł? Albo wolne albo wakaty.

 • bbb

  Wolne wakaty? Naprawdę wolne?

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.