Wiadomości z Chorzowa

Chorzów: Wystartował Jarmark Online!

  • Dodano: 2020-12-07 10:15

W sobotę wystartował wirtualny Chorzowski Jarmark Bożonarodzeniowy. Platforma jest dostępna pod adresem http://jarmark.chorzow.eu i do 24 grudnia będzie oferowała wiele atrakcji. 

- Niestety w tym roku, z powodu pandemii koronawirusa, nie spotkamy się jak ostatnio na jarmarku na rynku. Taką decyzję, mając na uwadze bezpieczeństwo mieszkańców, gości i wystawców, podjąłem z odpowiednim wyprzedzeniem. Mam jednak nadzieję, że ta wirtualna odsłona jarmarku da namiastkę jarmarkowej atmosfery i umożliwi Państwu zapoznanie się z ciekawą ofertą wystawców - mówi Andrzej Kotala, Prezydent Chorzowa.

Jarmark online jest platformą, łączącą wystawców z mieszkańcami. To wirtualne, świąteczne miasteczko z ponad dwudziestoma domkami. Klikając, można zapoznać się z wystawcami, dowiedzieć się o ich działalności i zobaczyć ich wyroby - rękodzieło, gadżety, ale też produkty gastronomiczne. Klikając w "aniołka" włącza się świąteczna muzyka, a dla najmłodszych przygotowano śpiewnik wraz z kolorowankami do ściągnięcia. Są też pamiątkowe zdjęcia z zeszłorocznego jarmarku, a klikając na domek z logiem Chorzowa, będzie można wziąć udział w konkursach z nagrodami. Do 24 grudnia Urząd Miasta w Chorzowie planuje jeszcze kilka jarmarkowych atrakcji związanych z kolędami czy lodowiskiem. Warto zatem zaglądać do wirtualnej wioski bożonarodzeniowej regularnie!

Google NewsSubskrybuj mojChorzow.pl z Google News

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również