Wiadomości z Chorzowa

Chorzów: Wystartował Jarmark Online!

  • Dodano: 2020-12-07 10:15

W sobotę wystartował wirtualny Chorzowski Jarmark Bożonarodzeniowy. Platforma jest dostępna pod adresem http://jarmark.chorzow.eu i do 24 grudnia będzie oferowała wiele atrakcji. 

- Niestety w tym roku, z powodu pandemii koronawirusa, nie spotkamy się jak ostatnio na jarmarku na rynku. Taką decyzję, mając na uwadze bezpieczeństwo mieszkańców, gości i wystawców, podjąłem z odpowiednim wyprzedzeniem. Mam jednak nadzieję, że ta wirtualna odsłona jarmarku da namiastkę jarmarkowej atmosfery i umożliwi Państwu zapoznanie się z ciekawą ofertą wystawców - mówi Andrzej Kotala, Prezydent Chorzowa.

Jarmark online jest platformą, łączącą wystawców z mieszkańcami. To wirtualne, świąteczne miasteczko z ponad dwudziestoma domkami. Klikając, można zapoznać się z wystawcami, dowiedzieć się o ich działalności i zobaczyć ich wyroby - rękodzieło, gadżety, ale też produkty gastronomiczne. Klikając w "aniołka" włącza się świąteczna muzyka, a dla najmłodszych przygotowano śpiewnik wraz z kolorowankami do ściągnięcia. Są też pamiątkowe zdjęcia z zeszłorocznego jarmarku, a klikając na domek z logiem Chorzowa, będzie można wziąć udział w konkursach z nagrodami. Do 24 grudnia Urząd Miasta w Chorzowie planuje jeszcze kilka jarmarkowych atrakcji związanych z kolędami czy lodowiskiem. Warto zatem zaglądać do wirtualnej wioski bożonarodzeniowej regularnie!

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również