Chorzów - portal miejski mojChorzow.pl

Wiadomości z Chorzowa

Chorzów: Zamkną ulicę Paderewskiego na trzy dni. Powstaje kanalizacja

  • Dodano: 2019-05-27 06:30, aktualizacja: 2019-05-27 06:37

Już od poniedziałku mieszkańcy i kierowcy poruszający się w okolicy ul. Paderewskiego napotkają na utrudnienia. MZUiM Chorzów na trzy dni zamyka tę ulicę dla ruchu. Powodem budowa przyłączy kanalizacyjnych.

Droga zostanie zamknięta od 27 do 29 maja (poniedziałek-środa) w ciągu ulicy Paderewskiego w Chorzowie, na odcinku między ulicami Wybickiego i Lwowską. W poniedziałek rozpoczęte zostaną prace budowlane związane z tworzeniem przyłączy wodociągowych i kanalizacji. Zakończenie prac wraz z przywróceniem stałej organizacji ruchu planowane jest na środę, 29 maja.

Zamknięcie ulicy Paderewskiego – objazdy

MZUiM Chorzów zapewnił jednak możliwość dojazdu do ulicy Paderewskiego. Z kierunku pl. AKS w kierunku ul. Lwowskiej, na ulicy Mościckiego (odcinek między ulicami Wybickiego i Lwowską) został wprowadzony dwukierunkowy ruch pojazdów.

Informacja dla kierowców! Zmiana organizacji ruchu została zaznaczona na mapach nawigacji Waze w ramach współpracy Miejskiego Zarządu Ulic i Mostów z firmą Google (program bezpłatnej wymiany danych o ruchu drogowym Waze Connected Citizens).

Zobacz także

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.