Wiadomości z Chorzowa

Chorzów: Zmarła Bożena Cierpioł

  • Dodano: 2020-02-06 06:45, aktualizacja: 2020-02-06 07:00

Z żalem zawiadamiamy, że 4 lutego 2020 roku zmarła pani Bożena Cierpioł.

Była wieloletnią dyrektorką funkcjonujących w Chorzowie placówek opiekuńczo-wychowawczych. Była dyrektorką domu dziecka i Ośrodka Wsparcia Rodziny.

Pani Bożena Cierpioł pozostanie w naszej pamięci jako osoba niezwykle umiejętnie łącząca zawodowe doświadczenie i profesjonalizm w pracy z niezbędną u pedagoga empatią i indywidualnym podejściem do każdego ludzkiego problemu. Kompetencje, doświadczenie zawodowe oraz wielki wysiłek wkładany w ciągłe podnoszenie standardów zawodowych czyniły z niej wysokiej klasy profesjonalistę.

Równocześnie, mimo codziennego kontaktu z ludzką słabością, smutkiem, strachem i niezaradnością życiową, Panią Bożenę Cierpioł charakteryzowała ogromna serdeczność i życzliwość w relacjach z innymi ludźmi, niewyczerpana energia do działania, otwartość na nowe inicjatywy, a nade wszystko doskonały, oparty na głębokim zrozumieniu ich sytuacji życiowej, kontakt z dziećmi przebywającymi w chorzowskich placówkach opiekuńczo – wychowawczych.

Uroczystości pogrzebowe odbęda się w sobotę 8 lutego o godz. 9:00 w kościele p.w. Zmartwychwstania Pańskiego w Siemianowicach Śląskich przy ul. Michałkowickiej 35A

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.