Chorzów - portal miejski mojChorzow.pl

Wiadomości z Chorzowa

Chorzów: Zwłoki znalezione w Rosarium

  • Dodano: 2019-03-12 09:30

Makabryczne doniesienia z Parku Śląskiego. W oczku wodnym na terenie Rosarium znaleziono zwłoki w stanie głębokiego rozkładu.

Makabryczne odkrycie pracowników Parku Śląsku! W niedzielę na terenie Rosarium znaleziono zwłoki w stanie głębokiego rozkładu. Z oględzin ciała wynika, że przebywało ono w wodzie od kilku miesięcy. Nieznane są okoliczności zdarzenia. Zwłoki odnaleziono, dzięki obniżeniu poziomu wody w zbiorniku.

Zgodnie z informacją chorzowskiej policji denat to najprawdopodobniej mężczyzna, jednak z uwagi na stan ciała nie da się tego stwierdzić na podstawie oględzin. Przyczyny śmierci wykaże dopiero sekcja zwłok, zlecona przez prokuraturę, która wszczęła postępowanie w tej sprawie.

Przy zwłokach nie znaleziono żadnych dokumentów, nie jest zatem znana ani tożsamości zmarłego, wiek, ani miejsce zamieszkania. Przy denacie znaleziono 2 złote, ubrany był w kurtkę z logo jednego ze śląskich klubów sportowych. 

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • Luzak

    O policjancie co spadł larum na cały kraj a o zwłokach nikt nie pisze tylko w wiadomościach Chorzowa?!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.