Wiadomości z Chorzowa

Chorzowski dzielnicowy skutecznie walczy z wykluczeniem w swojej dzielnicy

  • Dodano: 2022-04-01 06:15, aktualizacja: 2022-04-01 06:30

Dzielnicowy z Komisariatu Policji I w Chorzowie kontynuuje skuteczną walkę z wykluczeniem w swojej dzielnicy. Tym razem zorganizował event dla dzieci z osiedla “ Biadacz” o tematyce ekologiczno- profilaktycznej.

Kolejny raz dzięki współpracy z „Domem Aniołów Stróżów” udało mu się już pozyskać sponsora, który tym razem ufundował drzewka, które zostały wsadzone na jednym ze skwerów

Młodszy aspirant Michał Wilmański dzielnicowy z chorzowskiej jedynki, w którego rejonie znajduje się między innymi chorzowski „Biadacz”, nadal się nie poddaje i dalej walczy ze społecznym wykluczeniem tamtejszych mieszkańców. Tym razem dzięki współpracy z „Domem Aniołów Stróżów” zorganizował event o tematyce ekologiczno- profilaktycznej z wieloma atrakcjami skierowanymi głównie dla najmłodszych. Celem tego wydarzenia było przybliżenie uczestnikom prawidłowych postaw w zakresie ochrony środowiska i ekologii. Zajęcia warsztatowe podzielono na dwie części. Pierwsza z nich obejmowała prelekcje. Natomiast druga część, to ćwiczenia praktyczne, wskazujące, jak dbać o środowisko naturalne, dzięki przychylności sponsora, który tym razem ufundował rośliny, aby dzieci mogły nimi przyozdobić jeden ze skwerów.

To już kolejna inicjatywa dzielnicowego w rejonie tzw. Biadacza, który za punkt honoru postawił sobie walkę z wykluczeniem społecznym szczególnie najmłodszych mieszkańców tej dzielnicy.

Komentarze (2)    dodaj »

  • strażak sam

    Jakbym przytulał dotacje to też bym organizował

  • Artur

    O takich ludziach trzeba pisac, ten Pan najwyrazniej nie minal sie z powolaniem

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również