Wiadomości z Chorzowa

Chorzowski Rajd Rowerowy już 25 września. Zapisy ruszają za kilka dni

  • Dodano: 2022-08-30 12:30

Chorzowski Rajd Rowerowy od lat niezmiennie cieszy się sporym zainteresowaniem nie tylko chorzowian, ale i fanów dwóch kółek z sąsiednich miast. Za mniej niż miesiąc odbędzie się kolejna edycja, a zapisy ruszają lada chwila!

Chorzowski Rajd Rowerowy szybko wpisał się w kalendarz wydarzeń organizowanych przez MORiS Chorzów, zatem i w tym roku fani wyścigów rowerowych mogą liczyć na dużo dobrej zabawy. Kolejna edycja imprezy odbędzie się 25 września. Wydarzenie wpisuje się w obchody 30-lecia istnienia Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Sportu.

W tym roku rajd będzie wyjątkowy, bo urodzinowy! Zapowiada się wiele atrakcji! Trasa tym razem będzie niespodzianką - każdy uczestnik w kolejnym punkcie trasy będzie musiał zdobyć informacje o kolejnym punkcie na mapie! Będziecie mogli jedynie wybrać długość trasy - najkrótsza będzie liczyć ok. 17km, nieco dłuższa - 24km oraz dla najbardziej "nakręconych" - 31 kilometrów! – wyjaśnia MORiS Chorzów.

Dowiedzieliśmy się również, że zapisy na rajd odbędą się już na początku września. Niespodzianki dla uczestników zostaną przygotowane na całej trasie przejazdu. Największa czeka na mecie rajdu – to rowerowo-rodzinny piknik!

Zapisy na Chorzowski Rajd Rowerowy ruszą już wkrótce!

Warto obserwować profil MORiS Chorzów na Facebooku – właśnie w tym miejscu pojawia się informacje o możliwości zapisania się na to wydarzenie.

25 września będzie miało miejsce również podsumowanie trwającej przez wiele miesięcy akcji konkursową, która polegała na zbieraniu naklejek za wydarzenia. Czas na oddanie kuponu mija 22 września! Rajd Rowerowy również wlicza się w listę wydarzeń biorących udział w tym wydarzeniu.

Jeżeli będzie to Wasza czwarta impreza z MORiS Chorzów - należy zapisać się przez formularz (będzie dostępny już niedługo) do 22 września i skontaktować się z nami w celu weryfikacji zgłoszenia (32 2411 111 lub zgloszenia@ moris.chorzow.pl). Do wygrania wiele atrakcyjnych nagród, a wśród nich m.in. vouchery na noclegi w sieci hoteli Focus w całej Polsce, bony do restauracji czy vouchery do Barbershop Brzytwa oraz Yasumi Chorzów! – informuje MOSiR Chorzów.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również