Wiadomości z Chorzowa

Chorzowski rynek znów odżyje! W sobotę kolejna impreza

  • Dodano: 2020-08-14 15:15

Na pierwszą imprezę na chorzowskim Rynku trzeba było czekać do połowy lipca, ale już w sobotę, 15 sierpnia, odbędzie się kolejna. Organizatorzy zapraszają m.in. na kiermasz rękodzieła, wymianę garażową i do plenerowego kina. 

W sobotę w Chorzowie druga edycja akcji Ruszmy na Rynek 2020

To będzie druga edycja tegorocznej akcji Ruszmy na Rynek. Impreza rozpocznie w sobotę, 15 sierpnia, o godz. 13.00. Wtedy rozpocznie się m.in. kiermasz rękodzieła, na którym każdy znajdzie coś dla siebie.

- Będziecie mogli kupić m.in. biżuterię, zakładki do książek, zabawki z dzianiny, świece ręcznie robione, soki, syropy, konfitury – wymieniają organizatorzy.

Równo z kiermaszem rękodzieła ruszy Chorzowska Garażówka, organizowana przez Charity Shop „Pod Dobrym Aniołem” i kolektyw Odważ się. To najlepsza okazja by pozbyć się niepotrzebnych rzeczy, nabyć coś okazjonalnie, a także wesprzeć lokalne akcje charytatywne. Nie trzeba nawet nic ze sobą przynosić – wystarczy nabyć kupon, który można na coś wymienić. 

- Cała kwota zebrana ze sprzedaży kuponów zostanie przekazana na doposażenie ośrodka - Dzienny Dom Pobytu w Chorzowie przy ul. Beskidzkiej 6 – informują organizatorzy garażówki.

Podczas lipcowej edycji Chorzowskiej Garażówki zebrano na ten cel tysiąc złotych. 

Będzie można dobrze zjeść, wypić kawę i... obejrzeć film

W sobotę na chorzowskim Rynku nie zabraknie foodtrucków, czynne będą także lokale w pawilonach pod estakadą. Imprezę zakończy wieczorny seans w kinie plenerowym. Tym razem będzie to „Johnny English”, komedia z Rowan’em Atkinson’em w roli głównej. Początek seansu o godz. 20.30. 

Zobacz także

Komentarze (2)    dodaj »

  • Adam

    W Chorzowie nie ma rynku tylko. estakada

  • Obywatel ch

    Na chama się ciśniecie do czerwonej strefy

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.