Wiadomości z Chorzowa

Chorzowskie schronisko zaprasza na Wiosenne Spacerki

  • Dodano: 2022-03-18 07:00, aktualizacja: 2022-03-17 13:12

Za oknem robi się coraz cieplej – spacerowicze coraz częściej opuszczają swoje domy, aby korzystać z pięknej, słonecznej pogody. Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt pragnie, aby jego podopieczni także mogli cieszyć się piękną pogodą, dlatego już w najbliższy weekend będzie okazja zabrać pieski ze schroniska na wiosenny spacer.

Spacerek z kundelkiem

Nadejście wiosny oznacza jedno – miłośnicy spacerów w końcu wyjdą do parków, lasów i na deptaki, aby cieszyć się słońcem i piękną pogodą. Z okazji rozpoczęcia tej pięknej pory roku, Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt organizuje Wiosenne Spacerki. Już w najbliższy weekend (19-20 marca), w godzinach od 10:00 do 14:00, miłośnicy zwierząt będą mieli okazję zabrać na spacer podopiecznych schroniska. Pracownicy schroniska od razu podkreślają, że psy będą wydawane osobom dorosłym oraz rodzinom z dziećmi powyżej 10. roku życia. 

Tradycyjnie, w trakcie wydarzenia odbędzie się zbiórka darów dla podopiecznych schroniska. Placówka stworzyła listę preferowanych karm i akcesoriów dla swoich psiaków i kociaków. 

  • Karma weterynaryjna (Intestinal, Urinary, Hepatic)
  • Karma Brit Care (Adult, Senior, Puppy)
  • Legowiska
  • Smycze, obroże, szelki oraz miseczki
  • Karma Feringa dla kociaków
  • Żwirek dla kotków
  • Kuwety i transportery, drapaki i zabawki.

Wesprzyj chorzowskie schronisko

W Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt przebywa obecnie wiele psiaków i kociaków, które wymagają opieki. Aby wesprzeć działania schroniska, można podarować mu 1% podatku, przekazać darowiznę o dowolnej wysokości lub przynieść do placówki dary w postaci dobrej jakościowo karmy, zabawek dla psów i kotów, legowisk czy obroży. Schronisko uruchomiło także zbiórkę internetową, z której cały dochód zostanie przekazany na jego działalność. 
 

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również