Wiadomości z Chorzowa

Schronisko poszukuje nowego pracownika!

  • Dodano: 2022-03-09 07:00, aktualizacja: 2022-03-08 12:59

Praca dla miłośnika zwierząt

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Chorzowie poszukuje pracownika, który będzie wykonywał swoje obowiązki w weekendy oraz niektóre święta. Od kandydatów będą wymagane posiadanie prawa jazdy oraz dyspozycyjność. Mile widziane jest także doświadczenia, gdyż niektóre zwierzęta mogą okazać się agresywne. Praca polega interwencjach, czyli zabezpieczaniu bezdomnych zwierząt z terenu  Chorzowa i Sławkowa, a także okolic. Obecni pracownicy schroniska podkreślają, że podstawą podczas pracy ze zwierzętami jest empatia oraz szacunek.

Osoby zainteresowane mogą przesyłać swoje CV na adres mailowy schroniskochorzow@wp.pl z tytułem wiadomości: REKRUTACJA. Można zgłaszać się także osobiście – pracownicy czekają na chętnych codziennie do godziny 15:00. 

Jak wspierać schronisko?

Praca ze zwierzętami w schronisku to nie jedyny sposób, aby wesprzeć działania placówki. Schronisko przyjmuje dary w postaci dobrej jakości karmy, legowisk, koców i zabawek dla psów i kotów. Osoby chcące pomóc mogą także wpłacić darowiznę o dowolnej wysokości na konto schroniska lub wesprzeć internetową zbiórkę na pomagam.pl.
 

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również