Wiadomości z Chorzowa

Czas e-sklepów - skuteczna sprzedaż podczas epidemii koronawirusa

 • Dodano: 2020-03-20 12:00, aktualizacja: 2020-03-22 21:21

Epidemia koronawirusa zmienia zachowania konsumentów. Ludzie pozostają w domach i unikają sklepów stacjonarnych. W tych trudnych dla biznesu czasach rośnie znaczenie sklepów internetowych – firmy je posiadające mają największą szansę na wyjście obronną ręką z kryzysu.

Dlaczego Twoja firma powinna teraz zainwestować w e-sklep?

Widmo niższych przychodów ze sprzedaży ze względu na epidemię padło na wiele biznesów. Może Ci się wydawać, że to nie jest dobry moment na inwestycję w sklep internetowy. Oto kilka argumentów za szybkim wdrożeniem rozwiązań e-commerce:

 • dotrzesz do swoich klientów w każdym miejscu, 24 godziny na dobę,
 • będziesz sprzedawać, nawet jeśli Twój sklep stacjonarny jest zamknięty,
 • zyskasz przewagę nad konkurencją,
 • stworzysz rozwiązanie, na którym będziesz zarabiać nawet po ustaniu epidemii.

Sklep internetowy to krótko mówiąc realna pomoc dla Twojego biznesu, szczególnie w momencie, gdy Twoi potencjalni klienci wolą nie wychodzić z domu. Jeśli chcesz teraz pójść w e-commerce, musisz działać szybko – na szczęście na rynku znajdziesz ofertę stworzenia e-sklepu od podstaw w rekordowo krótkim czasie.

Twój nowy sklep internetowy gotowy w 5 dni

Teraz, gdy czas wdrożenia e-sklepu jest szczególnie cenny i każda zwłoka to niższe przychody, postaw na opracowaną przez Silnet Media ofertę przygotowania i uruchomienia w pełni funkcjonalnej platformy e-commerce w maksymalnie 3-5 dni. W ramach usługi otrzymasz działający, skonfigurowany sklep z:

 • projektem graficznym dopasowanym do Twojego wizerunku,
 • kategoriami i 6 dodanymi produktami,
 • skonfigurowanymi płatnościami online i opcjami dostawy,
 • dwustronną integracją z Allegro,
 • integracją z profilami w social media (Facebook, Instagram, YouTube i inne),
 • regulaminem, polityką prywatności, RODO i zainstalowanym certyfikatem SSL.

Tak przygotowany sklep jest gotowy do sprzedawania produktów i zarabiania. Dodatkowo otrzymasz do niego wsparcie techniczne oraz kompleksowe doradztwo, w tym szereg pomysłów na jego dalszy rozwój.

Pozostaje jeszcze promocja Twojego nowego e-sklepu. W ramach oferty możesz skorzystać z reklamy w wyszukiwarce Google – Google Ads – opracowanej za jedynie złotówkę, z dostosowanym do Twoich możliwości budżetem. Ponadto, możesz jeszcze zwiększyć widoczność swojej firmy dla klientów lokalnych dzięki usłudze pozycjonowania wizytówki Google Moja Firma.

Nie pozwól, by koronawirus zaszkodził Twojemu biznesowi – postaw na sklep online i sprzedawaj swoje produkty nawet w tych niesprzyjających warunkach!


Źródło: Materiały partnera

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

 • Hans

  #zostanwdomu, #zamowpaczke

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.